Cennik zaproszeń i dodatków ślubnych

Zaproszenia i zawiadomienia

Standard - gotowy projekt zaproszenia

Wybór jednego z gotowych projektów zaproszenia spośród umieszczonych na stronie www.slubipapier.pl. W e-mailu prosimy o dołączenie linka do projektu, który został wybrany, w celu uniknięcia nieporozumień. W przypadku wyboru projektów zawierających zdjęcie/mapkę zostają one zamienione w cenie zaproszenia. Opcja standardowa uwzględnia zmianę drobnych elementów graficznych/kolorystycznych.

Cena jednostkowa na papierze kreda (do wyboru również inne papiery) o gramaturze 350 g. uzależniona jest od formatu zaproszenia oraz ilości zamawianych sztuk. Ceny zaproszeń znajdują się na stronach projektów i wahają się od 2,75 zł do 8 zł.

Po dokonaniu personalizacji projektu na podstawie otrzymanych od Państwa danych (w terminie około 5 dni roboczych), przesyłamy do zatwierdzenia gotowy projekt. Następnie, po konsultacjach, wprowadzonych poprawkach, zaakceptowaniu ostatecznej wersji projektu zlecamy próbny druk. Koszt próbnego druku wynosi 10 zł, natomiast koszt przesyłki wynosi 15 zł. Istnieje możlwość odbioru osobistego na terenie Poznania.

Po zaakceptowaniu próbnego druku i wpłacie pozostałej kwoty wartości zamówienia – zlecamy druk zaproszeń i zawiadomień.

Dodatkowo, w zależności od wybranej przez Państwa opcji, proponujemy dobór odpowiednich kopert, których cena uzależniona będzie m.in. od formatu, koloru, gramatury papieru (od 100 g. do 120 g.). Cena kopert zawiera się w przedziale 0,60 zł – 1,30 zł za sztukę. Ceny kopert pasujących do danych zaproszeń znajdują się na stronach projektów.

Dodatki weselne

Wizytówki (winietki) z imionami gości - poziome

Koszt zaprojektowania i wydrukowania winietki wynosi 1,20 zł za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie stojących winietek o układzie poziomym (10,5 x 5 cm po złożeniu) na papierze kredowym mat 350 g.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz personalizacja, czyli wypisanie nazwisk gości na winietkach.

WAŻNE: na kilka godzin przed postawieniem winietek na stoły należy je złożyć i przygnieść czymś ciężkim (np. książkami), żeby winietki prawidłowo stały na stole.

Minimalna ilość zamówienia 20 sztuk.

Przykładowe realizacje:

winietki

Menu weselne

Koszt zaprojektowania i wydrukowania menu weselnego wynosi 4 zł za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie menu weselnego składanego na pół po krótszym boku, zadrukowanego obustronnie, o wymiarach 20 x 21cm (10 x 21cm po złożeniu) na papierze kredowym mat/błysk 350g.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz personalizacja w postaci wypisania menu weselnego i godzin podania posiłków zgodnie z tekstem przesłanym przez Klienta.

Do menu weselnego można także dodać zabawny tekst regulaminu weselnego.

Minimalna ilość zamówienia 8 sztuk.

Przykładowe realizacje:
Menu

Zawieszki na butelki

Koszt zaprojektowania i wydrukowania zawieszki wynosi 1,50 zł za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie zawieszki prostokątnej (o wymiarach 5 x 8 cm) albo zawieszki okrągłej (o średnicy 7cm) na papierze mat/błysk 350 g z dodatkiem wstążki/dratwy do samodzielnego zawieszenia na szyjkę butelki.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym), personalizacja (przykładowo nadruk wierszyka lub dowolnego tekstu) oraz biała wstążka lub dratwa do samodzielnego zawiązania.

Minimalna ilość zamówienia 20 sztuk z danym tekstem.

Przykładowe realizacje:
Etykiety i zawieszki na butelki

Etykiety na alkohol

Koszt zaprojektowania i wydrukowania naklejki wynosi 2 zł za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i jednostronne zadrukowanie etykiet o standardowych wymiarach 10 x 10cm na papierze samoprzylepnym.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz personalizacja w postaci wierszyka lub umieszczenia dowolnej grafiki.

Minimalna ilość zamówienia 20 sztuk (przy czym minimum dla pojedynczego typu/tekstu/toastu to 10 sztuk).

Przykładowe realizacje:
Etykiety i zawieszki na butelki

Karteczki z podziękowaniami

Dołączane do prezentów dla Gości

Koszt zaprojektowania i wydrukowania karteczki z podziękowaniem wynosi 0,80 zł za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie dwustronnych karteczek w wymiarach 5 x 5 cm na papierze kredowym 350 g mat/błysk.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz jednostronne albo dwustronne wydrukowanie karteczek z dowolną grafiką lub tekstem.

Do każdej karteczki dołączany jest kawałek tasiemki lub dratwy służący do połączenia karteczki z prezentem dla Gości.

Na życzenie Klienta wykonujemy dziurki w karteczce.

Kładzione na talerzach Gości

Koszt zaprojektowania i wydrukowania pojedynczej karty jednostronnej wynosi 1,20 zł za sztukę (przy założeniu zamówienia min. 20 sztuk).

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie pojedynczej karty jednostronnej w formacie DL (wymiary 9,9 x 21 cm) na papierze kredowym mat/błysk 350 g. Karta może zawierać dowolną grafikę lub treść wskazane przez klienta.

Każdy gość otrzymuje pojedynczą kartę jednostronną z podziękowaniami. Karty układa się na talerzach lub obok nakrycia.

Księga gości

Koszt zaprojektowania i wydrukowania księgi gości, o wymiarach 22 x 23 cm, składającej się z 50 kart o gramaturze 120g, szytej albumowo, oklejonej płótnem, wynosi 85 zł za sztukę.

Koszt zaprojektowania i wydrukowania księgi gości, o wymiarach 30 x 22 cm, składającej się z 50 kart o gramaturze 120g, szytej albumowo, oklejonej płótnem, wynosi 95 zł za sztukę.

Projekt dotyczy zarówno frontu, tyłu jak i grzbietu księgi gości.

Czas realizacji to 10 – 14 dni roboczych – prosimy księgę zamawiać wcześniej niż pozostałe dodatki.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym).

Istnieje możliwość projektu i zadruku pierwszej strony w cenie 20 zł.

Oferujemy również księgi gości 75 i 100 kartkowe.

Księga Gości

Księga Gości

Ze względu na technikę druku, nie ma możliwości uzyskania złoceń na księgach Gości (dotyczy złota, srebra i miedzi).

Plany stołów

Plakat drukowany

Koszt zaprojektowania i wydrukowania plakatu na papierze fotograficznym:

  • o wymiarach 50 x 70 cm wynosi 90 zł za sztukę,
  • o wymiarach 100 x 70 cm wynosi 120 zł za sztukę,

Plakat prezentuje usadzenie gości.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz personalizacja, czyli wypisanie nazwisk gości na plakacie przy odpowiednich numerach stołów.

UWAGA: Cena nie obejmuje ramy do oprawy plakatu, koniecznej aby ustawić plakat na sztaludze przed wejściem do sali weselnej. W przypadku odbioru w Poznaniu możliwe jest podklejenie na piankę PCV.

Ze względu na format wydruku, niemożliwe jest wykonanie plakatów na papierze eko oraz uszlachetnienie druku złotem, srebrem lub miedzią. W tym przypadku proponujemy rozważenie możliwości wydrukowania osobnych kartek dla każdego stołu.

Naliczamy osobny koszt dostawy fotoobrazu ze względu na niestandardowe gabaryty.

Tabliczki (numery) na stoły/słodki bufet

Dwustronne pocztówki

Koszt zaprojektowania i wydrukowania minimum 6 sztuk tabliczek na stoły wkładanych do ramek wynosi 3 zł za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie dwustronnych tabliczek w formie pocztówek w wymiarach 10 x 15 cm na papierze kredowym 350 g mat/błysk.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz dwustronne wydrukowanie tabliczek z numerami stołów.

Tabliczki na stoły stanowią uzupełnienie planu stołów.

Tabliczki przeznaczone są do ramek dwustronnych stojących na nóżce. Ramki należy dokupić we własnym zakresie, gdyż nie są wliczone w cenę.

Istnieje możliwość zamówienie tabliczki wraz ze stojącą ramką plastikową w cenie 11 zł za sztukę.

Składane, wolnostojące

Koszt zaprojektowania i wydrukowania minimum 6 sztuk tabliczek składanych, wolnostojących na stoły wynosi 4 zł za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie tabliczek składanych, wolnostojących (w takim sam sposób jak winietka) na stoły, w formacie 15 x 20 cm (15 x 10 cm po złożeniu) na papierze kredowym mat/błysk 350 g.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz wydrukowanie tabliczek z numerami stołów.

Tabliczki na stoły/bufety stanowią uzupełnienie planu stołów.

Inne tabliczki (np. na słodki bufet)

Koszt zaprojektowania tabliczek z innymi napisami/grafikami niż numery stołów wynosi 10 zł za sztukę + koszt jak za zwykłą tabliczkę.

Przykładowe realizacje:
Tabliczki na stoły

Program uroczystości - plan wesela

Karta jednostronna do położenia na stole

Koszt zaprojektowania i wydrukowania pojedynczej karty jednostronnej wynosi 2 zł za sztukę (przy założeniu zamówienia min. 20 sztuk).

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie pojedynczej karty jednostronnej w formacie DL (wymiary 9,9 x 21 cm) na papierze kredowym mat/błysk 350 g.

Każdy gość otrzymuje pojedynczą kartę jednostronną wraz z informacją na temat przebiegu uroczystości. Karty układa się na talerzach lub obok nakrycia.

Plakat drukowany

Koszt zaprojektowania i wydrukowania plakatu na papierze fotograficznym:

  • o wymiarach 50 x 70 cm wynosi 70 zł za sztukę,
  • o wymiarach 100 x 70 cm wynosi 90 zł za sztukę,

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z ogólną tematyką uroczystości ślubnych) oraz personalizacja, czyli umieszczenie programu uroczystości weselnych zgodnie z harmonogramem przesłanym przez Klienta.

WAŻNE: Cena nie obejmuje ramy służącej do oprawy plakatu, niezbędnej aby ustawić plakat na sztalusze przed wejściem do sali weselnej.

Magnesy i przypinki ślubne

Magnesy

Koszt zaprojektowania (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) i wykonania  okrągłych magnesów o średnicy 55mm wynosi 4 zł za sztukę (minimalna ilość: 50 sztuk).

Przypinki

Koszt zaprojektowania (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) i wykonania okrągłych przypinek o średnicy 59 mm wynosi 3 zł za sztukę (minimalna ilość: 50 sztuk).

Ze względu na technikę druku, nie ma możliwości uzyskania złoceń na magnesach (dotyczy złota, srebra i miedzi).

Napis z liter zawieszonych na wstążce

Koszt zaprojektowania (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) i wydrukowania kolorowych liter wycinanych z grubego papieru (350 g kreda) zawieszonych na wstążce/dratwie wynosi 50 zł za napis do 15 liter. W przypadku dłuższych napisów koszt każdej kolejnej litery wynosi 3,00 zł.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie liter w kształcie trójkąta lub kwadratu (do wyboru) o wys. 20 cm, zawieszonych na wstążce (o szerokości 1,2 cm) lub dratwie.

Napis – imiona Pary Młodej/JUST MARRIED/Słodki bufet/Wiejski stół etc. – idealnie prezentuje się jako dekoracja sali weselnej, może zostać zawieszony nad stołem Pary Młodej, bądź zostać wykorzystany jako rekwizyt przy fotograficznej sesji plenerowej.

Koperty

Kwadratowe

OpisCena za sztukę
Białe, gramatura: 100 g/m20,65 zł
Białe, lniane, gramatura: 120 g/m20,75 zł
Białe, perłowe1,30 zł
Błękitne (jasne), perłowe1,30 zł
Ecru, gramatura: 120 g/m20,95 zł
Ekologiczne, gramatura: 120 g/m20,90 zł
Granatowe, gramatura: 115 g/m21,00 zł
Kremowe, gramatura: 120 g/m20,85 zł
Lniane, białe0,75 zł
Różowe (jasne), perłowe1,30 zł
Srebrne, gramatura: 120 g/m21,30 zł
Szare, jasne gramatura: 95 g/m20,75 zł
Szare, ciemne gramatura: 115 g/m20,95 zł
Złote, gramatura: 120 g/m21,30 zł

Prostokątne małe

OpisCena za sztukę
Białe, gramatura: 120 g/m20,60 zł
Białe, perłowe gramatura: 120 g/m21,10 zł
Ekologiczne, gramatura: 120 g/m20,80 zł
Granatowe, gramatura: 115g/m20,90 zł
Szare, gramatura: 110g/m20,80 zł
Złote, gramatura: 110 g/m21,10 zł

Prostokątne DL

OpisCena za sztukę
Białe, gramatura: 120 g/m20,80 zł
Ekologiczne, gramatura: 120 g/m20,90 zł
Granatowe, gramatura: 115g/m20,95 zł
Szare, gramatura: 120g/m20,90 zł
Złote, gramatura: 110g/m21,20 zł

Wyklejki/wkładki do kopert

Koszt zaprojektowania i wydrukowania wkładek do kopert wynosi 0,75 zł za sztukę.

Cena obejmuje zaprojektowanie i jednostronne zadrukowanie wklejek do kopert.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym).

Samo wklejenie wklejek do kopert pozostawiamy Narzeczonym.
(Wklejki wklejone na wiele dni przed rozdaniem oraz przed transportem mogą ulec delikatnemu zniekształceniu).

Minimalna ilość zamówienia 30 sztuk.

Najczęściej wyklejka w kopercie zawiera taki sam motyw graficzny lub kolorystyczny jak zaproszenia ślubne.

 Z naszego doświadczenia w projektowaniu papeterii ślubnej wynika, że koperty wyglądają najlepiej kiedy wyklejka kontrastuje z odcieniem koperty.

 Dla przykładu (zdjęcie poniżej)- w kopercie z papieru eko doskonale wygląda wyklejka o żywych, głębokich kolorach.

Koperty z wyklejką

Cennik dodatków nie dotyczy druków uszlachetnionych złotem, miedzią lub srebrem oraz druków kolorowych na papierze ekologicznym (np. projekt „Astry”) – do tych dodatków należy doliczyć 50% podstawowej ceny.

Prosimy nie zostawiać zamówienia lub druku dodatków na ostatnie dni przed ślubem, gdyż w razie błędu w realizacji nie pozostawią sobie Państwo czasu i możliwości na ewentualną reklamację oraz ponowną realizację.

Pozostałe koszty

  • personalizacja zaproszeń (wpisanie danych Gości): 35 gr/sztuka,
  • projekt mapki z zaznaczeniem miejsca ślubu i wesela: 50 zł,
  • zaokrąglenie rogów zaproszeń lub dodatków: 0,25 zł/sztuka,
  • zaproszenia obcojęzyczne: 25zł/dostosowanie projektu (bez tłumaczenia),
  • wszelkie dodatkowe elementy jak np. dodatkowe kartki wyceniane są indywidualnie.

Próbki zaproszeń

Jeśli są Państwo zainteresowani próbkami zaproszeń (z treściami losowymi jak na stroni) oraz kopert do nich pasujących, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.
Cena próbki zaproszenia wraz z kopertą wynosi 6 zł, koszt dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej to 15 zł.

Ogólne zasady zamówienia

Wszystkie ceny są cenami brutto.

Serwis ŚLUB & PAPIER nie jest sklepem internetowym.

Pracownia Graficzna ŚLUB & PAPIER zastrzega sobie prawo do publikacji w internecie (na stronie www.slubipapier.pl) wszystkich swoich realizacji (w przypadku publikacji zmieniamy wszelkie dane osobowe lub je zamazujemy).

Przedstawiona oferta, cennik, wraz z cenami ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Nie poprawiamy błędów stylistycznych i ortograficznych. Nie ingerujemy we wszelkie treści przesłane przez Klienta. Za jakiekolwiek błędy zawarte w treściach przesłanych przez Klienta odpowiada Zamawiający. W celu uniknięcia pomyłek, przed drukiem, przesyłamy za każdym razem elektroniczny, ostateczny projekt zaproszeń oraz dodatków ślubnych z naniesionymi poprawkami do wglądu i sprawdzenia przez Zamawiającego.

Wszelkie koszty wysyłki zaproszeń i dodatków weselnych pokrywa Zamawiający. Koszt wysyłki wynosi 17zł (w przypadku planu stołów, ze względu na niestandardowe gabaryty, koszt dodatkowej wysyłki wynosi 20zł).

Podjęcie współpracy oznacza akceptację Regulaminu Pracowni Graficzne ŚLUB & PAPIER, z którym można zapoznać się na stronie http://slubipapier.pl/regulamin/.

Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółową wyceną i ofertą projektu graficznego, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego bądź przesłanie zapytania mailowego na adres pracownia@slubipapier.pl zawierającego podstawowe informacje na temat daty uroczystości, szacowanej ilości zamawianych zaproszeń i dodatków ślubnych oraz przybliżoną liczbę gości.

Zapraszamy do współpracy!

Dane do przelewu

Wszelkie płatności oraz zaliczki prosimy przelewać na poniższe konto:

Nr konta: 88 1050 1520 1000 0092 4509 0098
FCDESIGN Jakub Cybiński