Baner Tryb ekspresowy

Wybierz kategorię

 

Wyjątkowe i oryginalne zaproszenia ślubne czekają u nas właśnie na was

Czas realizacji

W trybie standardowym czas realizacji zamówienia to średnio 7-10 dni roboczych (liczone z przygotowaniem projektów, drukiem i dostawą). Czas ten jest zależny od złożoności zamówienia, ilości zmian koniecznych do wprowadzenia oraz może zostać wydłużony w przypadku zamówienia laków, księgi gości, okrągłych zawieszek czy krówek.

Tryb ekpresowy

Istnieje możliwość zamówienie w trybie ekspresowym (zamówienie traktowane priorytetowo, maksymalnie skrócony czas realizacji) wtedy doliczamy +25% ceny podstawowej.

Papier

Wszystkie zaproszenia i dodatki (wyłączając plany stołów i naklejki oraz druki na papierze eko) drukujemy na wysokiej jakości papierze kredowym 350 g/m2 pokrytym matową folią soft-touch sprawiającą, że produkty są przyjemne w dotyku.

Papeteria ślubna i dodatki na Twoje wymarzone wesele

ŚLUB & PAPIER to projekt, który powstał z pasji do piękna. Nasze zaproszenia ślubne tworzymy w oparciu o doświadczenie i najnowsze trendy. Przykładamy wagę nie tylko do samego projektu, ale i jego wykonania. Kiedy więc nasze zaproszenia na ślub trafią w wasze dłonie i dłonie waszych gości, podziwiać będziecie mogli urok wysokiej jakości materiałów i wykończenia.

Do każdego klienta staramy się podejść indywidualnie, a naszą ofertę stale rozbudowujemy o wiele weselnych dodatków, dzięki czemu wszystko możecie zamówić w jednym miejscu. Zapraszamy do świata naszych wyjątkowych zaproszeniach ślubnych.

Cenimy sobie jakość – dlaczego warto sięgnąć po nasze zaproszenia na ślub?

Projekt zaproszeń ślubnych to jedno, ale na żywo musi on prezentować się równie dobrze, co na ekranie. Dlatego do tworzenia naszych zaproszeń na ślub i innych dodatków weselnych (wyłączając plany stołów i naklejki oraz druki na papierze eko) wykorzystujemy wysokiej jakości papier kredowy 350 g/m2 pokryty matową folią soft-touch. Dzięki temu nasze zaproszenia ślubne i dodatki są niezwykle miłe w dotyku. Rozumiemy, jak ważnym wydarzeniem jest dla was wasz ślub, dlatego pragniemy ofiarować wam najładniejsze zaproszenia ślubne, jakie tylko możemy. 

Jaki jest wasz wymarzony projekt zaproszeń ślubnych? Skorzystajcie z kompleksowej obsługi i indywidualnego podejścia

Pracownia Graficzna ŚLUB & PAPIER powstała w celu realizacji niepowtarzalnych projektów papeterii ślubnej. Mamy bogate doświadczenie związane z oprawą graficzną uroczystości ślubnych i wiemy, jak ważną rolę odgrywają zaproszenia weselne, stanowiące pierwszą wskazówkę dla gości odnośnie charakteru uroczystości.

W związku z tym, tworzymy wymarzone zaproszenia ślubne, winietki, menu, naklejki, etykiety, przypinki czy listę gości. Owocem wspólnej pracy są oryginalne zaproszenia, winietki i inne elementy weselnej oprawy.

Oferujemy całą gamę unikatowych i oryginalnych zaproszeń ślubnych. Z uwagą obserwujemy zmieniające się trendy nie zapominając o klasyce jak i tych, którzy szukają czegoś bardziej nietypowego. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie wiele wyjątkowych zaproszeń ślubnych w najróżniejszych stylach i paletach barw. 

Rozumiemy jednak, że nie zawsze gotowe rozwiązania są w stanie zadowolić narzeczonych. Jeśli więc macie w głowie własny pomysł na zaproszenia ślubne, możemy odpowiednio dopasować każde z naszych zaproszeń na ślub tak, aby odpowiadało waszym potrzebom. Może być to zmiana kolorystyki, dodanie lub usunięcie pewnych elementów czy też dopasowanie koperty na zaproszenia ślubne.

Zawsze ściśle współpracujemy z młodą parą, która wybiera określony model zaproszeń i określa preferencje uroczystości ślubnej, przesyła np. wspólne zdjęcia, które następnie mogą zostać wykorzystane w realizacjach.

Jeśli więc szukacie zaproszenia ślubnego ze zdjęciem, jesteśmy w stanie spełnić wasze życzenie. Zaproszenie ślubne ze zdjęciem młodej pary z pewnością mile zaskoczy waszych gości. Możemy wykonać także różne wersje zaproszeń – zaproszenia ślubne dla rodziców, rodziców chrzestnych czy świadków i zaproszenia na ślub dla reszty gości.

Zaproszenia ślubne i dodatki w jednym miejscu!

W ramach współpracy oferujemy Państwu kompleksową, poligraficzną obsługę ceremonii ślubnych. Obok wykonania zaproszeń ślubnych obejmuje ona również szeroki wachlarz dodatków ślubnych – takich jak winietki, karty menu ślubnego, zawieszki i etykiety na alkohol weselny, plan rozmieszczenia gości itp. Zamówienie zaproszeń na ślub w jednym miejscu niesie ze sobą wiele korzyści.

Przede wszystkim zamówienie kompletu zaproszeń ślubnych i dodatków razem to ogromna oszczędność czasu. Po drugie to gwarancja spójności całego zestawu. Zarówno zaproszenia na ślub jak i dodatki wykonane będą w tym samym stylu, na tym samym papierze. Po trzecie komplet zaproszeń ślubnych i dodatków w ŚLUB & PAPIER to pewność, że otrzymacie całość na czas.

Bądźcie na bieżąco – śledźcie naszego bloga i czytajcie o najnowszych trendach

Czy możliwe jest znalezienie tanich i ładnych zaproszeń ślubnych? Co jest na czasie a co będzie modne już za chwilę? Kiedy zamówić zaproszenia ślubne i na co zwrócić uwagę? Na te i wiele innych pytań odpowiadamy na naszym blogu. Jeśli szukasz pomysłów na zaproszenia ślubne albo masz wątpliwości natury praktycznej, koniecznie tam zajrzyj.

Oryginalne i wyjątkowe zaproszenia ślubne, liczne dodatki, indywidualne projekty zaproszeń na ślub, wysokiej jakości materiały oraz gwarancja terminowej dostawy. Organizacja ślubu i wesela jest wystarczająco stresująca – skorzystajcie z usług ŚLUB & PAPIER, aby nie musieć martwić się o zaproszenia ślubne.