Pudrowe kamelie

Modyfikacje projektów

Dzisiejszym wpisem chcemy udzielić wam kilku ciekawych informacji. Ostatnio zwiększa się ilość pytań z waszej strony o możliwość zmiany formatu zaproszeń. Nasz odpowiedź jest jasna jak Słońce – tak, istnieje taka opcja. Ilość dostępnych formatów jest naprawdę ogromna, tak jak ilość naszych wzorów zaproszeń. Każdy projekt, który prezentujemy posiada określone rozmiary, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby je zmienić, przeprojektować i dostosować do waszych nawet najbardziej szalonych pomysłów.

Praktycznie niczym nieograniczone możliwości drukarskie pozwalają nam na nieskrępowaną kreatywność oraz zaskakujące rozwiązania. Od pojedynczych kartek do rozkładanek, wycięć itp. I to jeszcze nie koniec. Właściwie każdy wzór możemy modyfikować również kolorystycznie jak i pod względem fontów. Nie boimy się wyzwań, staramy się możliwie najlepiej zrozumieć potrzeby klienta, jego ulubione kolory, inspiracje, a także spontaniczne zmiany, które chce wprowadzić.

Doskonałym przykładem jest niżej zaprezentowane zaproszenie Pudrowe kamelie.

Pudrowe kamelie

 

Elastyczne podejście do wzoru pozwoliło nam na przeniesienie go na klasyczny format kwadratowy i otwierany jednocześnie.

pudrowekamelie

Czterostronicowa karta pięknie eksponuje rysunki kwiatów jak i gołębie odcienie tła. Nie bez znaczenia świetnie komponuje się z tym formatem detal – fioletowe, akwarelowe trójkąty, ręcznie pisane fonty o rewelacyjnych kształtach czy białe serca, które swobodnie okalają teksty.

Podsumowując, wybór formatów, elementów, kolorystyki czy fontów jest ogromny, a my dajemy wam takie możliwości. Nasz zespół wie oraz docenia jak ważnym elementem współczesnych ślubów i wesel jest personalizacja zaproszeń i dodatków ślubnych.