Rustykalne zaproszenia ślubne

 

Wesela w stylu rustykalnym to prawdziwy hit obecnego sezonu ślubnego. Jest on niezwykle prosty i minimalistycznym, ale jednocześnie przez bliski kontakt z naturą – magiczny.

rusticŹródło: http://www.elegantweddinginvites.com/

W poligrafii ślubnej inspirowanej stylem rustykalnym niebanalną rolę odgrywa drewno i rękodzieło. Wykorzystuje się naturalne, subtelne barwy: brązy, szarości, pastele oraz głębokie zielenie, czyli jednym słowem wszystko to co niesie dla nas matka natura. Ewentualnie, dla kontrastu, można wprowadzić ciepłe odcienie bieli czy fioletu. Rustykalne zaproszenia często wykonywane są ręcznie przy wykorzystaniu ekologicznych materiałów takich jak szary papier, suszone rośliny, dratwy etc.

Rustykalna podróż

SlubnyWianekD

Zaproszenie eko

mock2800

astry

Słoneczniki

Powyżej prezentujemy zaproszenia ślubne w stylu rustykalnym przygotowane przez naszą Pracownię Graficzną ŚLUB & PAPIER. Jak widać jest to motyw dający duże pole do popisu naszej wyobraźnie.

Mamy nadzieję, iż powyższy tekst stanie się inspiracją do stworzenia licznych zaproszeń wykorzystujących motyw rustykalny – nasi graficy zawsze chętnie służą pomocą 🙂

0 replies

Pozostaw komentarz

Chcesz skomentować?
Prosimy wypełnić poniższy formularz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*