8-bitowe – Oryginalne zaproszenia ślubne inspirowane grą Super Mario

8bitowe z wklejką i kopertą

Wizualizacja projektu wklejki do koperty

8bitowe Wklejka

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki 8bitowe

Księga gości

8bitowe księga gości

Plan stołów

Szare zaproszenia ślubne dla geeków

Czy pamiętasz ten zawód, kiedy w zamku nie czekała na Ciebie księżniczka i poszukiwania trzeba było rozpocząć na nowo? Teraz, kiedy w końcu każde z was znalazło swoją księżniczkę i swojego księcia, możecie jeszcze raz wybrać się w ekscytującą podróż pełną przygód, na końcu której na pewno czeka na wszystkich dobre zakończenie – tym razem jednak nie wyruszacie sami, a ze wszystkimi swoimi weselnymi gośćmi dzięki zaproszeniom ślubnym 8-bitowym.

8-bitowe to szaro-niebieskie, kwadratowe zaproszenia ślubne inspirowane słynną grą platformową Super Mario Bros, dotyczącą losów dzielnego hydraulika, który pokonuje najróżniejsze przeszkody, aby uratować piękną księżniczkę Peach. Nazwa 8-bitowe związana jest ze starym typem gier przeznaczonych na konsole o 8-bitowych procesorach, na które to właśnie w latach 80. został wydany Super Mario Bros. Mamy więc uproszczoną grafikę złożoną z widocznych gołym okiem pikseli, na którą składają się postaci Mario i księżniczki Peach, a także inne elementy znane z gry. Projekt tych oryginalnych zaproszeń ślubnych inspirowanych grą uzupełniono o pasujący font. 

Zaproszenia ślubne w 8 bitach – czy wypada?

Ślub i wesele kojarzy się przede wszystkim z niezwykle uroczystą, podniosłą atmosferą. Czy pasuje więc zamiast klasycznych zaproszeń ślubnych wybrać takie nietypowe zaproszenia ślubne inspirowane grą na konsolę? Oczywiście! Coraz więcej osób porzuca sztywne ramy weselnego savoir-vivre’u na rzecz tematycznych przyjęć związanych z osobistymi pasjami i zainteresowaniami. Coraz częściej spotkać można więc weselne torty zdobione przez superbohaterów, dekoracje inspirowane filmowymi i książkowymi fantastycznymi światami, czy właśnie takie oryginalne zaproszenia ślubne, jak te z postacią Super Mario.

8-bitowe zaproszenia ślubne – jak wykorzystać motyw gry Mario Bros?

Takie oryginalne zaproszenia ślubne z Mario to dopiero początek – możecie wykorzystać je jako motyw przewodni całego wesela! Odpowiednia papeteria ślubna i dekoracje weselne – winietki ślubne, etykiety na alkohol, drogowskazy weselne czy specjalne tablice rejestracyjne – to wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w naszym sklepie! Zabierzcie swoim gości do ekscytującego świata Super Mario Bros.