Akwarelowy Bukiet – romantyczne zaproszenia ślubne z różami

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Akwarelowy bukiet

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Akwarelowy bukiet - Dodatki weselne

Księga gości

Akwarelowy bukiet - Księga gości

Plan stołów

Akwarelowy bukiet - Plan stołów

Kwiatowe zaproszenia ślubne z motywem akwareli

Wyobraźcie sobie gorące popołudnie w ogrodzie pełnym rozkwitłych róż. Powietrze jest pełne bogatego zapachu kwiatów. Promienie słońca przebijają się przez liście rozrośniętych krzewów, przyjemnie grzejąc skórę. Wśród ogromnych pąków zauważyć można pracowite pszczoły. Obraz tak ulotny i piękny, że trudno uwierzyć, aby był prawdziwy. Dlatego postanowiliśmy zatrzymać tę chwilę i przelać ją na papier. Tak powstał Akwarelowy Bukiet.

Zaproszenia ślubne w różowe kwiaty

Akwarelowemu Bukietowi nie można odmówić uroku. Na jasnym, ciepłym w tonacji tle umieściliśmy tylko najpiękniejsze pąki kwiatowe – te w pełnym rozkwicie i te, które już za moment odkryją przed naszymi oczami piękno swojego wnętrza. Ich płatki – od kremowym, przez pudrowo różowe aż po fuksjowe – oraz intensywnie zielone liście są jakby delikatnie rozmyte, nadają całości tajemniczości i lekkości. Taki efekt przyniosło zastosowanie motywu akwareli. Dzięki temu całość nabiera niezwykle romantycznego charakteru. Całości towarzyszy prosty, elegancki font, który idealnie pasuje do grafiki, ale zapewnia też czytelność. 

Delikatne zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym

Akwarelowy Bukiet to urzekające zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym. Są idealną propozycją dla romantyczek i romantyków, tych wszystkich, którzy cenią sobie elegancję i piękno w przytulnym, ciepłym wydaniu. Jeśli tak, jak i nas, fascynują was wizja ciepłego popołudnia w ogrodzie pełnym kwiatów, zaproście do niego swoich gości, wręczając im te zaproszenia ślubne w kwiaty – i to nie pojedyncze, ale od razu w cały bukiet, Akwarelowy Bukiet.