Akwarelowy kryształ – Rustykalne zaproszenia ślubne geometryczne

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)
Zaproszenie nie jest uszlachetniane złotą folią (jest to jedynie imitacja kolorystyczna).

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Akwarelowy kryształ dodatki

Księga gości

Akwarelowy kryształ księga

Plan stołów

Akwarelowy kryształ

Zielono-złote zaproszenia ślubne w duchu boho

Delikatne i romantyczne, ale też z charakterem. Idealne na wesele w stylu rustykalnym bądź boho. Sięgające po wszelkie gorące trendy weselne i łączące je w idealnie zharmonizowaną całość – taki właśnie jest Akwarelowy Kryształ.

Awarelowy Kryształ to rustykalne zaproszenia ślubne kwiatowe utrzymane w bieli, zieleni i złocie (imitacja kolorystyczna). Delikatne, złote serce zbudowane z geometrycznej formacji, zielone listki, efekt akwareli i delikatny font stylizowany na ręczne pismo zamknięte w kopercie w kolorze butelkowej zieleni zabiorą Waszych gości na leśną polaną ozdobioną pięknymi kwiatami i złotymi lampionami.Jeśli właśnie takiego efektu szukacie, te zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym są właśnie dla Was.

Kwiatowe zaproszenia ślubne z motywem akwareli

Zaproszenia ślubne geometryczne kojarzą się zazwyczaj z minimalizmem, monochromatyzmem i loftowym charakterem, ale nie w tym przypadku. Złote, geometryczne serce przyciąga wzrok, ale jednocześnie idealnie współgra z resztą elementów, które nadają całości pewnej łagodności – delikatne, zielone listki, kilka niewielkich, różowych kwiatów oraz efekt rozmycia przywodzący na myśl akwarele. Takie zaproszenia ślubne biało-zielone ze złotym dodatkiem świetnie odnajdą się w towarzystwie drewnianych podstawek, złotych, geometrycznych świeczników i świeżych kwiatów.

Rustykalne zaproszenie ze złotym dodatkiem (imitacja)

Jeśli szukacie zaproszeń ślubnych z motywem kwiatowym, które wpiszą się w rustykalną stylistykę, Akwarelowy Kryształ sprawdzi się fantastycznie. Ma bowiem w sobie zarówno niezwykłą delikatność, wniesioną przez akwarelowy efekt, świeżość, którą zawdzięcza zielonym listkom, a także romantyzm złotego, geometrycznego serca.