Akwarelowy Las – zielone zaproszenia ślubne z motywem lasu

FORMAT

118 x 168 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Zaproszenia drukowane są na papierze kukurydzianym, który jest delikatnie kremowy i posiada w swojej strukturze miazgę owocową, która uwidacznia się ciemnymi plamkami.
Plamki na papierze oraz struktura nie jest widoczna w projektach wysyłanych do akceptacji.
Rozkład plamek nie jest równomierny i powtarzalny.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Akwarelowy Las

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Ze względu na użyty w projekcie papier koszt dodatków wynosi 150% ceny podstawowej. (Nie dotyczy plakatu, księgi na płótnie, magnesów i wszelkich elementów, do których nie jest zastosowany papier CRUSH CORN).

dodatki_akwarelowy las

Księga gości

akwarelowyLas_ksiegaGosci

Plan stołów

akwarelowyLas_PlanStolow

Akwarelowy Las – zielone zaproszenia ślubne z motywem lasu

Zielone zaproszenia ślubne Akwarelowy Las wyglądają, jak gdyby ktoś każdą sztukę ręcznie wymalował z użyciem akwarelowych farb. I choć są drukowane, a nie ręcznie malowane, to ich urokowi trudno się oprzeć. Kusząc tonacjami zieleni, te leśne zaproszenia ślubne przeniosą waszych gości w magiczny świat Akwarelowego Lasu.

Zaproszenia ślubne w motyw lasu – dla kogo?

Nie musicie być leśniczymi ani nawet amatorami leśnych wędrówek, aby docenić urok ślubnych zaproszeń Akwarelowy Las. Tkwi on bowiem w ciekawe, niestandardowej jak na ślubne warunki kolorystyce oraz wyborze malarskiej techniki, w której wykonano grafikę. Te zaproszenia ślubne w kolorze zielonym pełne są zarówno jasnych, zielonoszarych tonacji, nasyconych pigmentem barw jak i ciemniejszych kolorystyk. Wszystko w lekko przygaszonej wersji, nadającej całości nostalgicznego wydźwięku. Dodatek pomarańczowego ożywia całą kompozycję i sprawia, że same zaproszenia idealnie sprawdzą się dla par, które ślub planują na jesień.

Zaproszenia ślubne zielone – nie tylko na wiosnę

No właśnie – Akwarelowy Las sprawdzi się nie tylko na wiosenne uroczystości. Zaproszenia ślubne leśne tego typu sprawdzą się także dla par, które ślubują latem bądź wspomnianą jesienią. Jeśli poszukujecie zaproszeń ślubnych w kolorze zielonym, ta propozycja przypadnie wam z pewnością do gustu.