Akwarelowy wianek – kolorowe zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym

FORMAT

Jedna dwustronna kartka 118 x 168
+ bilecik 118 x 84 mm

Cena

5,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia ślubnego Akwarelowy wianek

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Akwarelowy wianek - Dodatki weselne

Księga gości

Akwarelowy wianek - Księga gości

Plan stołów

Akwarelowy wianek - Plan stołów

Kwiatowe zaproszenia ślubne pełne kolorów

Świat kwiatów pełen jest kolorów i kształtów, więc trudno wybrać tylko jeden z nich. Ale po co wybierać, skoro można skomponować przepiękny wianek pełen nie tylko kwiatów, ale także leśnych roślin, gałązek, owoców jarzębiny… Takie bogactwo oferuje wam projekt kwiatowych zaproszeń ślubnych Akwarelowy Wianek, który obok szerokiej palety barw oferuje także eleganckie efekt akwarelowego rozmycia.

Kolorowe zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym Akwarelowy Wianek to połączenie kwiatów – różowych, żółtych i granatowych – z zielenią gałązek, czerwienią owoców jarzębiny oraz drobnymi, leśnymi szyszkami. Świetnie się sprawdzą zarówno jeśli szukacie zaproszeń ślubnych leśnych, jak i zaproszeń ślubnych z polnymi kwiatami. Kontury roślin są delikatnie rozmyte a kolory nieco zgaszone, jakby pokryte półprzezroczystym filtrem. Dzięki temu całość nabiera delikatnego, romantycznego charakteru. Takie zaproszenia ślubne kwiatowe idealnie sprawdzą się na rustykalnym ślubie nie tylko wiosną, ale także jesienią.

Kwiatowe zaproszenia ślubne z motywem akwareli

Ale pastelowe, zgaszone barwy to nie wszystko. Całość dopełnia bowiem efekt akwarelowego rozmycia utrzymany w szarej kolorystyce. Aby projekt nie był jednak zbyt „chłodny”, dodano delikatne, złote drobinki, które przypominają krople, które rozprysnęły się na zaproszeniu.

Zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym – nie tylko na wiosnę!

Jak wspomnieliśmy, zaproszenia ślubne kwiatowe Akwarelowy Wianek sprawdzą się nie tylko wiosną. Nieco przygaszona kolorystyka, obecność szarości, granatu czy ciemnej zieleni i w końcu efekt akwarelowego rozmycia nadają całości chłodnej elegancji, która świetnie będzie wyglądać także w obecności typowo jesiennych dekoracji.