Astrologiczne – miłość zapisana w gwiazdach. Biało-czarne zaproszenia ślubne

FORMAT

118 x 168 mm

Cena

7,50 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do projektu Balowe

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.
W przypadku projektów z uszlachetnieniem (takich jak ten) niemożliwe jest pokrycie błyszczącą folią następujących produktów: planu stołów, etykiety na butelki, księgi Gości oraz magnesów.

Astrologiczne - Dodatki weselne

Księga gości

Astrologiczne - Księga gości

Plan stołów

Astrologiczne - Plan stołów

Zaproszenia ślubne Astrologiczne – co mówią gwiazdy?

Niektórzy wierzą, że nasz los zapisany jest w gwiazdach. Znaleźć tam można informacje o nadchodzących wydarzeniach: przyjaźniach, które jeszcze się nie zawiązały; sukcesach, które dopiero przed nami i w końcu o miłości. I to właśnie dla niej i z niej powstały nasze zaproszenia ślubne Astrologiczne.

Astrologia, gwiazdy, znaki zodiaku na zaproszeniach ślubnych

Zaproszenia ślubne astronomiczne naszego autorstwa to odpowiedź na rosnące zainteresowanie symboliką astrologiczną. Pojawiające się zwłaszcza w formie biżuterii gwiazdki, księżyce i słońca zainspirowały nas do stworzenia tych oryginalnych zaproszeń ślubnych wzorowanych na całej galaktyce. Znajdziecie tu grafiki przedstawiające Słońce i Księżyc inspirowane rysunkami zaczerpniętymi wprost z alchemicznych ksiąg i innych natchnionych pism, font wzorowany na czcionce gotyckiej, ale też minimalistyczne, niezwykle nowoczesne grafiki niewielkich rozmiarów przedstawiające pojedyncze gwiezdne konstelacje. Ta eklektyczna mieszanka z powodzeniem łączy w sobie fascynację dawną sztuką astrologii ze współczesnym spojrzeniem astronomii. Całość ubraliśmy w dwa podstawowe kolory – biel, dla strony, na której znajduje się grafika słońca, i czerń dla rewersu, na którym znajduje się księżyc. Same grafiki i font pokryliśmy zaś złotą, uszlachetniającą folią, nadając całości tajemniczego, ale i ekskluzywnego charakteru.

Astrologiczne zaproszenia ślubne z charakterem

Nie musicie być fanami astrologii, aby sięgnąć po zaproszenia na ślub Astrologiczne. Wystarczy, że przemawia do was zaproponowana w nich stylistyka. Jeśli lubicie eklektyczne, niestandardowe projekty; jeśli fascynuje Was niebo i kochacie wpatrywać się w gwiazdy; jeśli pragniecie przemycić w swoich zaproszeniach nieco mistyki i tajemnicy, to zaproszenia ślubne Astrologiczne są zdecydowanie dla Was. To także ciekawa propozycja dla osób poszukujących biało-złotych i czarno-złotych zaproszeń ślubnych.