Autograf – minimalistyczne zaproszenia ślubne białe

FORMAT

118 x 168 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Zaproszenia drukowane są na papierze kukurydzianym, który jest delikatnie kremowy i posiada w swojej strukturze miazgę owocową, która uwidacznia się ciemnymi plamkami.
Plamki na papierze oraz struktura nie jest widoczna w projektach wysyłanych do akceptacji.
Rozkład plamek nie jest równomierny i powtarzalny.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Autograf

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Ze względu na użyty w projekcie papier koszt dodatków wynosi 150% ceny podstawowej. (Nie dotyczy plakatu, księgi na płótnie, magnesów i wszelkich elementów, do których nie jest zastosowany papier CRUSH CORN).

Dodatki weselne do zaproszenia Autograf

Księga gości

Księga gości weselnych do zaproszenia Autograf

Plan stołów

Plan stołów weselnych do zaproszenia Autograf

Nowoczesne i minimalistyczne zaproszenia ślubne Autograf

Przeglądasz kolejne zaproszenia ślubne i żadne do Ciebie nie przemawia? Szukasz czegoś innego, czegoś jednocześnie eleganckiego, rustykalnego ale i nowoczesnego, pozbawionego klasycznej otoczki zaproszeń ślubnych? Autograf to propozycja dla Ciebie – to minimalistyczne zaproszenia ślubne, których największą ozdobą jest… wasz autograf!

Kwiaty, listki, fantazyjne dekoracje to nie Twoja bajka? Uwielbiasz minimalizm i cenisz sobie oszczędny design? Nie gódź się na kompromisy i zachowaj swój styl także podczas wyboru zaproszeń ślubnych. Autograf to nowoczesne i minimalistyczne zaproszenia, które składają się z dwóch elementów – delikatnie kremowego, jednolitego tła (efekt druku na papierze kukurydzianym) i odpowiednio dobranego fontu. Nie ma tu żadnych grafik i ozdobników – jedynie jasne tło i tekst. Imiona przyszłej pary młodej oraz słowo „wesele” zapisane są czarnym fontem wzorowanym na odręczne pismo, natomiast reszta tekstu zapisana jest z użyciem niezwykle prostego i czytelnego fontu w tym samym kolorze. Jedynymi elementami graficznymi są ikonki dot. prezentów. 

Zaproszenia ślubne kremowe na rustykalnym papierze kukurydzianym

Takie zaproszenia ślubne kremowe to idealna propozycja dla wszystkich fanów minimalizmu, oszczędnego designu i prostej formy. Połączenie kremowego tła i czarnego fontu nadaje całości elegancji. Okazuje się, że zaproszenie nie musi być pokryte złotem, aby dało wyczuć się nutę luksusu. Takie jasne zaproszenia ślubne to także idealny wybór dla kogoś, kto nadal nie wybrał przewodniej kolorystyki i szuka zaproszenia, które pasować będzie do każdej!

Minimalistyczne zaproszenia ślubne – dla kogo?

Zaproszenia ślubne białe mogą wydawać się niektórym zbyt chłodne – wszystko zależy jednak od wybranego odcienia. Zaproszenia ślubne delikatnie kremowe, jak Autograf, mimo minimalistycznego, nowoczesnego designu, nie wydają się ani puste, ani chłodne – ciepły odcień kremowego w zestawieniu z czernią fontu to połączenie eleganckie i nowoczesne jednocześnie.