Balowe – biało-złote zaproszenia ślubne

FORMAT

118 x 168 mm

Cena

7,50 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do projektu Balowe

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.
W przypadku projektów z uszlachetnieniem (takich jak ten) niemożliwe jest pokrycie błyszczącą folią następujących produktów: planu stołów, etykiety na butelki, księgi Gości oraz magnesów.

Dodatki weselne do zaproszenia Balowe

Księga gości

Księga gości weselnych do zaproszenia Balowe

Plan stołów

Plan stołów weselnych do zaproszenia Malarskie

Eleganckie zaproszenia ślubne w duchu retro

Balowe to zaproszenia ślubne dla tych, którzy kochają szampana, piękne, bogato zdobione suknie i zabawę do białego rana. Jeśli lubicie bawić się w dobrym stylu, a szalone lata 20. XX wieku przemawiają do waszej estetyki, to sięgnijcie po pudrowo-złote zaproszenia ślubne Balowe.

Zaproszenia ślubne glamour inspirowane designem lat 20. XX wieku, symetrycznymi dekoracjami i sztuką. Charakterystyczne dla tego okresu wzór wachlarza, spopularyzowany przez nurt art deco, wykorzystaliśmy jako główny element dekoracyjny, przyozdabiając nim niemal w całości jedną ze stron zaproszenia, pozostawiając jednak u dołu miejsce na najważniejsze informacje. Ze względu na zdobność jednej ze stron, drugą postanowiliśmy potraktować w nieco bardziej oszczędny sposób, pamiętając także o potrzebnym miejscu na tekst zaproszenia. Dlatego umieściliśmy tam jedynie złotą ramkę korespondującą z resztą projektu. Także złote litery na zaproszeniu inspirowane są liternictwem okresu art deco.

Złote zaproszenia ślubne – do czego pasują

Błyszczące zaproszenia ślubne mogą niektórym wydawać się nieco zbyt zdobne, ale wszystko zależy od osobistych upodobań i efektu, jaki chcemy uzyskać. Oczywiście takie zaproszenia ślubne biało-złote nie będą pasować do wesela w stylu rustykalnym czy boho, ale już to ślubu w stylu glamour, art deco czy retro jak najbardziej! Złoty kolor udało nam się także nieco uspokoić, stosując powtarzalny, uporządkowany wzór i ograniczając całą paletę kolorystyczną do dwóch barw – pudrowe różu i złota. Dzięki temu złoto może grać tu główną rolę, ale i nie przytłaczać.

Zaproszenia ślubne glamour – dla kogo?

Złote to typowe zaproszenia ślubne glamour i właśnie dla uroczystości w takim stylu zostały stworzone. Jeśli lubicie elegancje i luksusu, piękne zdobienia i liczne dekoracje, a także skrzące się złoto czy srebro, pudrowo-złote zaproszenia ślubne Balowe są dla was.