Barwy Jesieni. Biało-czerwone zaproszenia ślubne z jesiennym bukietem

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Barwy jesieni

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki weselne do projektu Barwy jesieni

Księga gości

Księga gości do projektu Barwy jesieni

Plan stołów

Księga gości do projektu Barwy jesieni

Nietypowy kolor – czerwone zaproszenia ślubne

Czerwień, choć jest kolorem miłości, nie jest najczęściej pojawiającą się barwą na zaproszeniach ślubnych, na których dominuje różowy, kremowy i inne pastele. Jeśli jednak lubicie czerwień i nie boicie się śmiałych kontrastów, polecamy waszej uwadze czerwone zaproszenia ślubne Barwy Jesieni – idealne nie tylko na uroczystość organizowaną jesienią.

Barwy Jesieni składają się z dwóch głównych kolorów – bieli, która tworzy tło dla reszty, oraz czerwieni w postaci bogatych bukietów kwiatów. Jeśli więc wybraliście czerwień na motyw przewodni albo przynajmniej znaczący element dekoracyjny waszego wesela, takie czerwone zaproszenia ślubne będą idealne. Sprawdzą się także jako jesienne zaproszenia ślubne. Jeżeli pragniecie oddać atmosferę sierpnia, września, października bądź listopada, czerwień, obok żółtego i pomarańczowego, będzie idealna. 

Zaproszenia ślubne z czerwonymi kwiatami

Barwy Jesieni to kwadratowe zaproszenia ślubne. Oprócz motywu kwiatowego w postaci czerwonych kompozycji, zdobi je piękny, wzorowany na ręcznym piśmie font, którego użyto do zapisu imion młodej pary. Reszta tekstu zapisana jest eleganckim, prostym fontem, dzięki czemu projekt, choć bogato zdobiony, nie jest przesadzony. 

Jesienne zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym

Zaproszenia ślubne kwiatowe są dość powszechne, ale zaproszenia ślubne z czerwonymi kwiatami nie należą do najczęściej spotykanych. Dlatego jeśli szukacie zaproszeń ślubnych jesiennych albo po prostu z czerwonym motywem, zaproszenia ślubne Barwy Jesieni będą strzałem w dziesiątkę.