Białe magnolie – eleganckie zaproszenia ślubne z białymi kwiatami

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Białe magnolie

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Białe magnolie Dodatki weselne

Księga gości

Księga gości Plan stołów

Plan stołów

Białe magnolie Plan stołów

Białe zaproszenia ślubne kwiatowe – delikatne i eleganckie

Kiedy inne rośliny jeszcze śpią zimowym snem, piękne i okazałe kwiaty magnolii budzą się do życia. Ich duże, eleganckie kwiaty to połączenie delikatności płatków z witalnością magnoliowych drzew, które zakwitają jako jedne z pierwszych.

Zaproszenia ślubne Białe Magnolie są równie eleganckie, co same kwiaty magnolii. Białe tło udekorowane jest kremowobiałymi kwiatami ułożonymi w wianek oraz inne kształty. Całości dopełniają zielone liście oraz gustowny font w kolorze czarnym a także złotym. Większość informacji zapisana jest prostym wersalikami, natomiast część, w tym imiona narzeczonych, fontem stylizowanym na odręczne pismo. Te biało-zielone zaproszenia ślubne w minimalistycznym stylu, pomimo jedynie dwóch kolorów przewodnich, bieli i zieleni, oferują bogaty, piękny projekt. 

Delikatne zaproszenia ślubne z magnoliami 

Biel to idealny kolor na ślub – jest zarówno delikatna i romantyczna, jak i wykwintna i elegancka. Idealnie łączy się z zielenią, jak w tych biało-zielonych zaproszeniach ślubnych, ale i ze złotem (obecnym tutaj w kolorze części fontu). Takie kwiatowe zaproszenia ślubne świetnie dopełnią biało-zielone-złote dekoracje  ślubne. Jeśli szukacie eleganckich zaproszeń ślubnych z kwiatowym motywem, to Białe Magnolie są strzałem w dziesiątkę.

Białe zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym – na jaki ślub?

Zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym to uniwersalny wybór – wszystko zależy bowiem od tego, jakie kwiaty i w jakiej kolorystyce znalazły się w projekcie. Te zaproszenia ślubne w białe kwiaty to idealny wybór na elegancki ślub w klasycznym stylu. Białe zaproszenia ślubne kwiatowe jak te przypadną także do gustu parom, które organizują wesele w stylu glamour. Jeśli lubicie minimalistyczne projekty ze smakiem, koniecznie sprawdźcie zaproszenia ślubne Białe Magnolie.