Biel i złoto. Klasyczne biało-złote zaproszenia ślubne

FORMAT

125 x 175 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)

Cena

9,00 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do projektu Biel i złoto

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.
W przypadku projektów z uszlachetnieniem (takich jak ten) niemożliwe jest pokrycie błyszczącą folią następujących produktów: planu stołów, etykiety na butelki, księgi Gości oraz magnesów.

Ze względu na użyty w projekcie papier jak i uszlachetnienie koszt dodatków wynosi 195% ceny podstawowej. (Nie dotyczy plakatu, księgi na płótnie, magnesów i wszelkich elementów, do których nie jest zastosowany papier oraz uszlachetnienie).
Alternatywnie możliwy jest poddruk granatowy na papierze kredowym, wtedy cena z uszlachetnieniem to 150% ceny podstawowej.

Dodatki weselne do projektu Biel i złoto

Księga gości

Księga gości do projektu Biel i złoto

Plan stołów

Plan stołów do projektu Biel i złoto

Eleganckie i klasyczne – zaproszenia ślubne w bieli i złocie

Kwiaty, liście, geometryczne wzory i inne formy graficzne – wśród zaproszeń ślubnych znajdziemy wiele oryginalnych propozycji. Jednak czasem to, czego się szuka, to brak – brak przepychu, brak przesady i brak natłoku. Takie minimalistyczne zaproszenia ślubne nie muszą być wcale nudne, co więcej, mogą być jak najbardziej szykowne i eleganckie. Zaproszenia ślubne Biel i Złoto są ucieleśnieniem tej wizji.

Biel i Złoto to zdecydowanie klasyczne zaproszenia ślubne dla osób, które zamiast podążać za najnowszymi trendami, wolą rozwiązania sprawdzone i ponadczasowe. Te biało-złote zaproszenia ślubne minimalizm osiągają poprzez ograniczenie się do wyłącznie dwóch kolorów – złota, które pokrywa całą powierzchnię zaproszeń i bieli, którą wykorzystano jako barwę fontu i koperty. To jednak nie wszystko. Nie znajdziemy na tych złotych zaproszeniach ślubnych żadnych grafik i innych ozdób – ograniczono się jedynie do kilku niezbędnych ikon zaprojektowanych w bardzo prosty i podstawowy sposób. 

Minimalizm formy i koloru – zaproszenia ślubne złote, które nie przytłaczają

Ten minimalizm formy i koloru był wręcz niezbędny. Te złote zaproszenia na ślub są naprawdę… całe złote. A jest to barwa mocna i wyrazista, która w takiej ilości w połączeniu z innymi elementami mogłaby wyglądać już nieco mniej gustownie. Złoty jest więc tu mocnym akcentem, który dominuje w projekcie. 

Złote zaproszenia ślubne – dla kogo?

Komu do gustu przypadną zaproszenia ślubne złote? Taki projekt spodoba się zdecydowanie parom, którym zależy na tym, by dodatki ślubne były gustowne i ekskluzywne. Zaproszenia ślubne, eleganckie jak Biel i Złoto, to propozycja dla osób szukających ponadczasowych projektów, które będą wyglądać dobrze zarówno w dniu ślubu, jak i wiele lat później.