Bilet lotniczy – zaproszenie ślubne z motywem podróży

FORMAT

Bilet: 205 x 95 mm
Kieszonka: 210×100 mm (po złożeniu)

Cena

7,50 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki Bilet lotniczy

Księga gości

Plan stołów

Nietypowe zaproszenia ślubne w formie biletów lotniczych

Zabierzcie swoich gości w niezapomnianą podróż za pomocą zaproszeń ślubnych w formie biletów lotniczych wzorowanych na luksusowych liniach lotniczych. Nietypowe, ale pełne smaku – ten Bilet Lotniczy będzie biletem do dobrej zabawy i zapowiedzią waszej największej przygody – małżeństwa.

Zaproszenia ślubne tworzone są często w dość klasycznej konwencji – delikatne kolory, motyw kwiatowy, romantyczny wydźwięk. Jednak wiele osób szuka nietypowych zaproszeń ślubnych, które nieco się różnią od tej klasycznej konwencji. Jednym z popularnych motywów są zaproszenia ślubne bilety, które formą nawiązują do biletów, także lotniczych. Bilet Lotniczy niekonwencjonalny jest jednak nie tylko na poziomie formy, ale i kolorów – turkusowy i pomarańcz nie są najczęstszym połączeniem, a przecież zaproszenia ślubne pomarańczowe czy turkusowe mogą być równie interesujące. A mimo wszystko – pomimo nietypowej formy i kolorystyki – zaproszenia ślubne Bilet Lotniczy to propozycja niezwykle gustowna, elegancka i pełna smaku.

Bilet – zaproszenie ślubne – gdzie was zabierze?

Bilet lotniczy – zaproszenie ślubne to piękna metafora, która z pewnością mile zaskoczy waszych gości. W końcu po ślubie czas na podróż poślubną, najlepiej do dalekiego, egzotycznego miejsca, do którego udamy się dzięki biletom lotniczym. Ale w podróż poślubną wybierają się tylko nowożeńcy. W tę podróż jednak zaprosić możecie wszystkich waszych bliskich. Wy zresztą podróż tę kontynuować będziecie przez całe swoje życie, już zawsze wspólnie.

Bilet lotniczy – nie jedyne nietypowe zaproszenie ślubne

Zaproszenie ślubne – bilet to nie jedyna forma nietypowych zaproszeń ślubnych jakie znajdziecie na naszej stronie. Nie ważne, czy szukacie zaproszeń związanych z waszym hobby, ulubioną książką czy filmem – z pewnością je mamy, a nawet jeśli nie, to z chęcią je dla was stworzymy. Zapraszamy do kontaktu!