Boho pampas. Kolorowe zaproszenia ślubne boho z motywem kwiatowym

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do projektu Boho pampas

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki weselne do projektu Boho pampas

Księga gości

Plan stołów

Plan stołów do projektu Boho pampas

Boho zaproszenia ślubne różowo-złote

Energetyczne zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym Boho Pampas zaskoczą Twoich gości feerią barw i kształtów. Jak się okazuje, kolorowe zaproszenia ślubne mogą być równie eleganckie i urocze, jak te o bardziej stonowanych odcieniach. 

Czym charakteryzują się te zaproszenia ślubne? Boho Pampas to połączenie bardzo wielu trendów i elementów. Mimo wszystko, razem tworzą spójną całość i nie przytłaczają. Dzieje się to za sprawą wykorzystania dwóch delikatnych kolorów w roli bazowej – kremowego w przypadku samych zaproszeń i pudrowo-różowego w przypadku koperty. Kolorowe kwiaty zorganizowane są przede wszystkim wokół ułożonych centralnie figur geometrycznych. To tam dzieje się najwięcej – czarne tło, złota obwódka, różowe kwiaty, pomarańczowa trawa pampasowa i zielone liście. Równie bogata jest wklejka w kopercie. Takie zaproszenia sprawdzą się zarówno jako typowe zaproszenia ślubne kwiatowe, jak i zaproszenia ślubne różowo-złote.

Energetyczne zaproszenia ślubne kwiatowe

Nie da się ukryć, że są to niezwykle kolorowe zaproszenia ślubne. Kwiaty utrzymane są w kolorystyce wyrazistego różu i złota, dopełnione pomarańczowo-złotą trawą pampasową. Na szczęście te wyraziste kolory uspokaja tło (krem i pudrowo-różowy) oraz ciemniejsze akcenty – czarny romb i ciemnozielone listki. 

Zaproszenia ślubne kolorowe – dla kogo?

Komu do gustu przypadną zaproszenia ślubne kolorowe? Na pewno tym, którzy lubią, gdy dzieje się wiele! To także idealna propozycja dla szukających zaproszeń ślubnych z motywem kwiatowym lub zaproszeń ślubnych ze złotym motywem.