Boho piórka – Boho zaproszenia ślubne z motywem piórek i kryształów

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Boho piórka

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Boho piórka - Dodatki weselne

Księga gości

Boho piórka - Księga gości

Plan stołów

Boho piórka - Plan stołów

Etno zaproszenia ślubne z piórami

Stylistyka boho jest wciąż jedną z popularniejszych. Składają się na nią różne elementy, ale motywem przewodnim zaproszeń ślubnych w stylu boho są przede wszystkim kwiaty i odpowiednia kolorystyka. W przypadku zaproszeń ślubnych Boho Piórka jest nieco inaczej. Do stworzenia tego projektu etno zaproszeń ślubnych sięgnęliśmy bowiem po nieco inne elementy. Efekt? Sprawdźcie sami!

Boho Piórka to kwadratowe zaproszenia ślubne o kremowym tle i niecodziennych dodatkach, na które składają się pióra, kryształy, kwiaty lilii, listki i gałązki. To także niespodziewany miks barw – pomarańczowego, turkusowego, brązowego i zielonego. Takie zaproszenia ślubne boho to kwintesencja tego stylu i to w wydaniu, które z pewnością zaskoczy waszych gości. Wszystkie elementy – piórka, kryształy i elementy roślinne – ułożone są albo w formie wianków (jednego na okładce zaproszeń i drugiego wewnątrz) albo innych, luźniejszych formacji. Pomarańczowe kwiaty lilii przeplatają się z jasnoniebieskimi kryształami i kolorowymi piórkami wplecionymi w brązowe gałązki. To prawdziwe zaproszenia ślubne etno, przywodzące na myśl bawiącą się na leśnej polanie artystyczną bohemę. 

Nietypowa kolorystyka – zaproszenia ślubne pomarańczowo-niebieskie

Ani pomarańczowy, ani też niebieski nie są typowymi ślubnymi kolorami. Nie dość, że znajdziecie je na zaproszeniu ślubnym Boho Piórka, to jeszcze w duecie. Okazuje się, że razem tworzą niezwykle żywiołowy miks przepełniony mistyczną energią. To także gratka dla osób, które od dawna już szukają zaproszeń ślubnych pomarańczowych czy zaproszeń ślubnych niebieskich.

Elementy boho – pióra, kryształy, kwiaty

Rzadko spotyka się projekty zaproszeń ślubnych w piórka. A przecież to absolutnie przepiękny element dekoracyjny, tym bardziej, że pióra można wystylizować na tak wiele sposobów. Ogromne strusie pióra umieszczane w wazonach zamiast kwiatów idealnie sprawdzą się na weselu w stylu glamour. Eleganckie pawie pióra to piękne dopełnienie imprez w retro klimatach. Kolorowe i nieco niesforne piórka, takie jak te na zaproszeniach ślubnych Boho Piórka, to kwintesencja stylu boho i niezobowiązującego luzu.