Bordowe kwiaty. Rustykalne zaproszenia ślubne z bordowymi kwiatami

Borodowe kwiaty z wklejką

Bordowe kwiaty

Bordowe kwiaty

Wizualizacja projektu wklejki do koperty

Wklejka do kopert Bordowe kwiaty

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki wesele Bordowe kwiaty

Księga gości

Księga gości Bordowe kwiaty

Plan stołów

Kwiatowe zaproszenia ślubne w stylu boho

Romantyczne i urzekające bordowe kwiaty, które wyglądają, jakby ręcznie namalowane – te czerwone zaproszenia ślubne Bordowe Kwiaty to idealna propozycja dla osób, które szukają zaproszeń ślubnych boho w mniej oczywistej kolorystyce.

Czerwone zaproszenia ślubne kwiatowe Bordowe Kwiaty łączą w sobie trzy przewodnie barwy: kremowe jest zarówno eleganckie i stonowane tło jak i niektóre kwiatowe pąki; ognista czerwień koperty koresponduje z bordowymi, bogatymi kwiatami; całości dopełnia stonowana, zgaszona zieleń listków. Efekt jest niezwykły – Bordowe Kwiaty to rustykalne zaproszenia ślubne, które są jednocześnie niezwykle eleganckie, jak i pełne fantazji; wyrafinowane, ale niebanalne; proste, ale nie nudne; gustowne, ale także pełne energii. 

Bordowe zaproszenia ślubne o rustykalnym charakterze

Zaproszenia ślubne i kwiaty to nierozerwalne połączenie, ale to oznacza, że motyw kwiatowy na zaproszeniach może się nieco opatrzyć. Dlatego jeśli szukacie czegoś mniej oczywistego, zdecydujcie się na oryginalny kolor, jak ciemnoczerwony. Zaproszenia ślubne w bordowe kwiaty łączą w sobie energię czerwieni ze spokojem wykorzystania tego koloru w jego bardziej stonowanej, wyciszonej formie. Bordowe Kwiaty zaskoczą was umiejętnym połączeniem rustykalnego charakteru z gustownym projektem i wyszukanym wykończeniem.

Romantyczna i pełne energii – komu przypadnie do gustu czerwień?

Zaproszenia ślubne w czerwone kwiaty to dość odważny wybór. Warto, aby motywem czerwonych kwiatów przewijał się przez całą uroczystość. Zaproszenia ślubne w bordowe kwiaty świetnie dogadają się zarówno z eleganckimi różami, jak i z kwiatami o bardziej rustykalnym charakterze.