Ciemne Kwiaty – idealne zaproszenia na ślub jesienią

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Ciemne kwiaty

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Ciemne Kwiaty - Dodatki weselne

Księga gości

Ciemne Kwiaty - Księga gości

Plan stołów

Ciemne Kwiaty - Plan stołów

Zaproszenia ślubne z fioletowymi kwiatami

Ciemna kolorystyka coraz odważniej pojawia się nie tylko na zaproszeniach na ślub, ale także jako przewodnia kolorystyka podczas całej uroczystości. Ciemne barwy, jak bordo, granat, butelkowa zieleń czy fiolet kojarzą się z elegancją i wyrafinowaniem. Nic więc dziwnego, że wiele par chętnie sięga po takie rozwiązania kolorystyczne. Ciemne Kwiaty to idealne zaproszenia ślubne dla osób, które celują właśnie w ciemniejsze barwy.

Ciemne zaproszenia ślubne z różami i goździkami

Ciemne Kwiaty to zaproszenia na ślub zbudowane wokół różnorodnej kompozycji kwiatowej. Odnajdziemy tutaj zarówno klasyczne róże, jak i niezwykle modne goździki. Dominująca kolorystyka to fiolet, ale także zgaszone pomarańcze i róże, którym towarzyszy ciemna, zgaszona zieleń listków. Całość tworzy iście jesienny klimat, choć te zaproszenia ślubne fioletowe sprawdzą się nie tylko w sezonie jesiennym. Jeśli poszukujcie mniej standardowych zaproszeń ślubnych z różami albo do dekoracji zamierzacie wykorzystać goździki i szukacie zaproszeń ślubnych właśnie z nimi, to Ciemne Kwiaty są propozycją, którą warto wziąć pod uwagę.

Ciemne Kwiaty – dla kogo?

Z pewnością, mimo ich uniwersalności, Ciemne Kwiaty to idealne zaproszenia na ślub jesienią. Nie ma co ukrywać, że stonowane, ciemniejsze barwy świetnie pasują do tego sezonu, nie tylko z powodu pogody za oknem, ale także dostępnych w tych miesiącach kwiatów, które można wykorzystać do dekoracji. To także idealna propozycja dla osób, które cenią sobie oryginalne podejście do każdej kwestii, także ślubnej papeterii. Takie ciemniejsze zaproszenia z kwiatami z pewnością zaskoczą Waszych gości.