Czarny kryształ – Romantyczne zaproszenia ślubne z czarnym dodatkiem

 

Czarny kryształ Zaproszenie ślubne

FORMAT

118 x 168 + bilecik 110 x 75 mm

Cena

5,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki weselne Czarny kryształ

Księga gości

Plan stołów

Plan stołów Czarny kryształ

Kwiatowe zaproszenia ślubne z czarnym kryształem

Czarny Kryształ to kwintesencja romantyczność w jej oryginalnym wydaniu – kontrastowym zderzeniu mroku czarnego kryształu z delikatnością i ulotnością kremowych róż. Jeśli szukacie nietypowych zaproszeń ślubnym z motywem kwiatowym, które pomimo delikatnej kolorystyki i wykorzystania kwiatów, zachowują niezwykle elegancki sznyt, to Czarny Kryształ jest dla was.

Czarny Kryształ to kremowe zaproszenia ślubne o dość stonowanej, jasnej kolorystyce z jednym istotnym wyjątkiem – figurą czarnego kryształu znajdującego się na obu kartach zaproszenia. Oprócz tego elementu na zaproszeniu podziwiać możemy delikatne, kremowe róże w towarzystwie listków utrzymanych w kolorystyce zgaszonej zieleni. Całości dopełnia złoto w postaci dodatków – obramowanie złotego kryształu czy dekoracyjnego fontu.

Nowoczesne i eleganckie – zaproszenia ślubne Czarny Kryształ

Właśnie, Czarny Kryształ, bo to on, mimo pięknych róż, gra pierwsze skrzypce w tych zaproszeniach ślubnych z motywem kwiatowym. Głęboka, elegancka czerń okalana jest złotą ramką oraz kwiatami, które oplatają bryłę. Ostatecznym dopełnieniem są jakby delikatne przetarcia na czarnej powierzchni, nadające całości charakteru i starodawnego uroku.

Minimalistyczne zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym

Czarny Kryształ to idealna propozycja zarówno dla par, które szukają eleganckich, ale nie mrocznych zaproszeń ślubnych czarnych, jak i tych, którzy poszukują delikatnych, ale wciąż z charakterem zaproszeń ślubnych kremowych. To idealne połączenie, harmonia osiągnięta poprzez elementy zdawałoby się do siebie niepasujące. A jednak, Czarny Kryształ uwodzi i fascynuje niejednego.