Egzotyczne liście – soczysta, tropikalna zieleń i złociste elementy

Egzotyczne liście z wklejką

Wizualizacja projektu wklejki do koperty

Egzotyczne Liście Wklejka

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)
Zaproszenie nie jest uszlachetniane złotą folią (jest to jedynie imitacja kolorystyczna).

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Księga gości

Plan stołów

Plan Egzotyczne Liście

Zaproszenia ślubne zielone w tropikalnym wydaniu

Jeśli kochacie zieleń i jeśli dobrze się czujecie w tropikalnych klimatach, to zaproszenia ślubne Egzotyczne Liście z pewnością przypadną wam do gustu. Czym odznacza się ta nasza propozycja?

Kwadratowe zaproszenia ślubne Egzotyczne Liście przywodzą na myśl słoneczne wybrzeże tropikalnej wyspy. Nad białymi piaskami plaży kołyszą się soczyście zielone liście egzotycznych roślin, jak na białym tle zaproszeń pysznią się liście monster i palm. Elegancji całości nadaje dekoracja grafiką przypominającą złoty pył. Zaproszenia ślubne zielono-złote to idealne wyważenie między luzem a szykiem i glamour. Całość uzupełnia proste, eleganckie liternictwo, dzięki czemu całość wypada niezwykle gustownie. 

Zaproszenie nie jest uszlachetniane złotą folią (jest to jedynie imitacja kolorystyczna).

Zielono-złote zaproszenia ślubne – nadal w modzie!

Zieleń jest niezaprzeczalnie jednym z modniejszych ślubnych kolorów, ciekawą alternatywą dla beżów czy różu, idealnym wyborem nie tylko na ślub wiosną, ale także latem, zwłaszcza jeśli sięgamy po zieleń w tropikalnym klimacie egzotycznych liści. Takie zaproszenia ślubne zielone świetnie skomponują się z klimatem boho. Jeśli pragniecie zorganizować wesele o gorącej, tropikalnej atmosferze, nasze złoto-zielone zaproszenia ślubne Egzotyczne Liście stanowić będą jego idealną zapowiedź.

Przykład współpracy z wedding plannerami z firmy Dariusz Zwadowski & Konsultanci ślubni przedstawiają mistrzowskie wykorzystanie naszej papeterii w stylu Retro Jungle.

Zaproszenia ślubne w liście – alternatywa dla motywu kwiatowego

Zaproszenia ślubne w liście to świetna alternatywa dla osób, które nie chcą rezygnować z motywu roślinnego, ale szukają czegoś innego niż klasyczne kwiaty. Dodatkowo zieleń jest niesamowicie modnym kolorem, który świetnie współgra chociażby ze złotem. Efektem tego trendu są także nasze zaproszenia złoto-zielone, które idealnie sprawdzą się chociażby jako zaproszenia ślubne boho.