Elegancka piwonia – eleganckie zaproszenia ślubne z piwoniami

FORMAT

118 x 168 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do projektu Elegancka piwonia

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki weselne do zaproszenia ślubnego Elegancka piwonia

Księga gości

Księga gości do zaproszenia Elegancka piwonia

Plan stołów

Plan stołów do zaproszenia Elegancka piwonia

Zaproszenia ślubne piwonia – jeden z najmodniejszych kwiatów

Eleganckie zaproszenia ślubne z motywami kwiatowymi to jeden z najpopularniejszych obecnie wyborów. Kwiaty nieodłącznie kojarzą nam się z ceremonią zaślubin – panny młode starannie wybierają bukiet, dekorację kościoła i sali weselnej. Jak więc zaprezentować ten ograny motyw na zaproszeniach ślubnych piwonie w nowy, oryginalny sposób? Odpowiedź to zaproszenia ślubne czarne.

Elegancka Piwonia zdecydowanie wyróżnia się na tle naszych innych wzorów, a to za sprawą nieoczywistych połączeń, które w praktyce świetnie się sprawdzają. Delikatne różowe piwonie tworzą bogaty deseń. Skontrastowanie ich z bielą i czernią sprawia, że zaproszenia ślubne z piwoniami stają o wiele bardziej wysmakowane.

Elegancka Piwonia – zaproszenie ślubne ze smakiem

Nie każdy rodzaj kwiatów jest równie modny jeśli chodzi o zaproszenia ślubne. Piwonie to coraz popularniejsze kwiaty, które od kilku sezonów mocno zaznaczają swoją pozycję czy to w branży florystycznej, czy też papeterii ślubnych. Zaproszenia ślubne z różowymi kwiatami mogą w pierwszej chwili wydawać się nieco zbyt słodkie i mdłe, ale sztuka tkwi w odpowiednim kontekście. Te zaproszenia na ślub piwonie udowadniają, że kwiaty świetnie współgrają z ciemnymi barwami.

Zaproszenia ślubne czarne – nadzwyczaj szykowne

Czarny nie jest kolorem kojarzonym ze ślubem, ale z pewnością z luksusem – opakowania najdroższych produktów zazwyczaj są właśnie czarne. To proste połączenie, czerń i biel oraz niezwykle proste i eleganckie liternictwo sprawiają, że czarny został odczarowany. Zestawienie go z piwoniami łagodzi jego wyrazisty charakter i udowadnia, że takie zaproszenie ślubne piwonie gwarantują wysmakowany efekt.