Eukaliptus – Zaproszenia ślubne z eukaliptusem

Eukaliptus z wklejką

Wizualizacja projektu wklejki do koperty

Eukaliptus Wklejka

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszeń ślubnych Eukaliptus

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki Eukaliptus

Księga gości

Eukaliptus Księga Gości

Plan stołów

Biało-zielone zaproszenia ślubne z motywem eukaliptusa

Eukaliptus, obok gipsówki, eustomy i piwonii, wyrósł na jedną z najpopularniejszych ślubnych roślin dekoracyjnych. Listki w kolorze zgaszonej zieleni pięknie komponują się zarówno z jasnymi kwiatami, jak i w towarzystwie ciemniejszych roślin. Ten eukaliptus, choć nie do końca prawdziwy, udowadnia, że biel i zieleń to ponadczasowy duet.

Zaproszenia ślubne Eukaliptus to dość prosty koncept, co nie znaczy, że nieatrakcyjny. Piękne, zielone listki eukaliptusa w dwóch wydaniach zdobią ten projekt zaproszenia ślubnego w formie wianka oraz luźno rozrzuconych listków. Białe tło i brak innych elementów dekoracyjnych pozwala w pełni wydobyć piękno eukaliptusa. Smaczku dodaje z pewnością dość ozdobny font zastosowany do zapisu imion i nazwisk państwa młodych. Kwadratowe zaproszenia ślubne skrywa brązowa koperta, które nadaje całości rustykalnego charakteru.

Kwadratowe zaproszenia ślubne botaniczne

Jeśli szukacie zaproszeń ślubnych botanicznych z zielonymi liśćmi, to zaproszenia ślubne Eukaliptus są zdecydowanie dla Was. Sprawdzą się u Par, które nie szukają wyszukanych, bogato zdobionych zaproszeń ślubnych, ale prostych projektów blisko natury o rustykalnym charakterze. Jeśli marzy Wam się wesele na leśnej polanie, łące albo w stodole, zaproszenia ślubne Eukaliptus sprawdzą się w roli Waszych zaproszeń ślubnych

Zaproszenia ślubne w brązowe kopercie

Choć proste i o niezwykle skomplikowanej palecie kolorystycznej – te zaproszenia ślubne jedynie to biały, zielony i brązowy – zaproszenia ślubne Eukaliptus zachwycają – przede wszystkim spójnym, przemyślanym projektem utrzymanym konsekwentnie w rustykalnej stylistyce. Wybierając na jeden z motywów przewodnich liście eukaliptusa, koniecznie uzupełnijcie je zaproszeniami ślubnymi Eukaliptus.