Zaproszenia ślubne Gałązki i Kwiaty – szary, pudrowy róż i złoto

Zaproszenia ślubne Gałązki i Kwiaty – szary, pudrowy róż i złoto

Utrzymane w pastelowych i szarych barwach delikatne zaproszenia ślubne Gałązki i Kwiaty to idealna propozycja dla wszystkich lubiących klimat rustykalny. Kwiatowe motywy nadal są niezwykle modne – tutaj w nieco bardziej finezyjnej wersji z przygaszoną paletą barw powstałą w oparciu o delikatne pastele i szarości.

Odpowiedni dobór kolorów i kwiatowych motywów sprawiają, że Gałązki i Kwiaty to prawdziwie delikatne zaproszenia ślubne – pudrowy róż, złoto i popiel to motywy wiodące, natomiast same kwiaty i gałązki przedstawione są w formie eterycznych szkiców. Zaproszenia ślubne z pudrowym różem przypadną do gustu osobom o romantycznej duszy, ale także tym praktycznym, które szukają modnych zaproszeń ślubnych. Pudrowy róż i popiel, ale także złoto, to jedne z popularniejszych kolorów, które łatwo aranżować i zestawiać z innymi charakterystycznymi dla uroczystości ślubnych barwami – kremowym, beżowym czy błękitnym.

Rustykalne zaproszenia ślubne w pastelowych barwach

O tym, że rustykalne zaproszenia ślubne Gałązki i Kwiaty są rustykalne właśnie, decyduje kilka czynników. Przede wszystkim jest to wykorzystanie motywu kwiatowego, ale także efekt kolorystyczny zastosowany na zaproszeniach, który przywodzi na myśl malarstwo akwarelowe. Ta “niezamierzona przypadkowość”, jakby pewna niedbałość, jest właśnie tym, co charakteryzuje rustykalne projekty.

Szare zaproszenia ślubne – zaskocz swoich najbliższych

Szare zaproszenia ślubne nie są być może pierwszym, co przychodzi nam do głowy, gdy myślimy o ślubnej papeterii. Jednakże szary, jak udowadniają do rustykalne zaproszenia ślubne Gałązki i Kwiaty, świetnie się w tej roli sprawdza. Nadaje on bowiem mieszance różu, beżu i złota eleganckiego sznytu.

FORMAT

118 x 168 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Gałązki i kwiaty

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki weselne do projektu Gałązki i kwiaty

Księga gości

Księga gości do projektu Gałązki i kwiaty

Plan stołów

Plan stołów do projektu Gałązki i kwiaty