Gałązki – Delikatne zaproszenia ślubne zielone

Gałązki z wklejką i kopertą

Wizualizacja projektu wklejki do koperty

Gałązki Wklejka

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

4,50 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Księga gości

Plan stołów

Leśne zaproszenia ślubne biało-zielone Gałązki

Szukacie czegoś delikatnego i romantycznego, ale utrzymanego w leśnej stylistyce? Zielonego, ale jasnego? Rustykalnego, ale eleganckiego? Chociaż wiele osób twierdzi, że wybory towarzyszące nam podczas organizacji wesela to sztuka kompromisów, to wcale nie musicie się na nie zgadzać – a na pewno nie wtedy, kiedy wybieracie zaproszenia ślubne!

Zaproszenia ślubne zielone Gałązki to próba pogodzenia motywów leśnych i rustykalnych z jednej strony, z klasyczną, jasną kolorystyką i eleganckim wydźwiękiem całości z drugiej. Czy nam się udało? Naszym zdaniem tak! Gałązki to piękne zaproszenia ślubne zielono-białe. Motywy leśne ograniczono tutaj do delikatnych, nienachalnych grafik obecnych na każdej stronie. Są to eleganckie wiązanki z gałązek – sosnowych i jodłowych – oraz traw i listków. Utrzymane są one w nieco ciemniejszej kolorystyce, dzięki czemu cały projekt nabiera głębi i wielowymiarowości. Jednak w całym projekcie dominuje jasna kolorystyka – biel i miętowo-pistacjowy odcień zieleni. Wykorzystany w tych zaproszeniach ślubnych leśnych font jest niezwykle prosty i klasyczny. Dzięki temu – jasnej, powściągliwej kolorystyce i doborowi odpowiednich czcionek – całość prezentuje się niezwykle elegancko.

Zaproszenia ślubne miętowe – z czym łączyć ten kolor?

Zaproszenia na ślub zielone nie są żadną nowością i wiemy, jak łączyć z innymi kolorami energetyczną, nasyconą zieleń lub tę nieco ciemniejszą, w butelkowym odcieniu. Ale jak komponować jasnozielony, zwłaszcza miętowy bądź pistacjowy? Można skorzystać z naszych rozwiązań zastosowanych w zaproszeniach ślubnych miętowych Gałązki i postawić na klasyczną biel oraz ciemniejsze odcienie zieleni. Miętowy czy pistacjowy będą także dobrze prezentować się z innymi pastelami – kremowym, błękitnym czy jasnoróżowym. Warunkiem jest zastosowanie kontrapunktu – ciemniejszej barwy bądź innego, mocnego elementu, jak złoto czy srebro. Dzięki temu całość nie będzie wydawać się mdła.

Zaproszenia ślubne w zielone listki – nie tylko na rustykalne wesele!

Choć Gałązki to piękne zaproszenia w zielone liście, to sięgnąć po nie mogą nie tylko Ci, którzy organizują wesele w rustykalnym klimacie. Dzięki temu, że te zaproszenia na ślub zielone są eleganckie i jasne, świetnie sprawdzą się zarówno podczas klasycznych uroczystości, jak i nawet tych w stylistyce glamour. Warunek to utrzymanie motywu przewodniego w formie miętowej bądź pistacjowej zieleni.