Gliniane – unikatowe zaproszenia ślubne pomarańczowe

FORMAT

147 x 147 mm + bilecik 100 x 100 mm

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Gliniane

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

gliniane - Dodatki weselne

Księga gości

gliniane - Księga gości

Plan stołów

gliniane - Plan stołów

Oryginalne zaproszenia etno w pomarańczowej barwie

Ciepły wieczór na tarasie, gdzieś na południu Włoch, z lampką schłodzonego, białego wina; grecka biesiada w towarzystwie przyjaciół i w cieniu starych, oliwnych drzew; romantyczna kolacja na chorwackim wybrzeżu tylko we dwoje. Co łączy wszystkie te wizje? Kolor i materiał, tak charakterystyczny dla basenu Morza Śródziemnomorskiego – glina. 

Designerskie zaproszenia ślubne Gliniane

Glina nie wydaje się być najbardziej szlachetnym z materiałów. Gdzie jej do złota czy srebra. A jednak ma swój niezaprzeczalny urok. Gdy myślimy o lecie w ciepłych krajach Europy, w głowie mamy dość spójny obraz, a w wraz z nim określoną paletę barw. Nieodłącznym jej elementem jest gliniasty, kolor na pograniczu pomarańczowego i brązu. W glinianych donicach prężą się cytrusowe i oliwne drzewka; w glinianych dzbankach, w chłodzie cienia, czeka orzeźwiająca lemoniada albo wino; na glinianych talerzach serwowane są pyszne i proste dania – ryby i owoce morza, sery, oliwa. Właśnie tego ducha – wesołej, niezobowiązującej biesiady, głośnych wybuchów śmiechu przy stole, pysznego jedzenia i śpiewów do białego rana – chcieliśmy uchwycić w naszych zaproszeniach ślubnych Glinianych.

Gliniane – idealne jesienne zaproszenia ślubne?

Czy Gliniane to dobry pomysł na jesienne zaproszenia ślubne? Jeśli szukacie czegoś w odcieniach pomarańczu, to jak najbardziej, ale te zaproszenia na ślub sprawdzą się o każdej porze roku. W końcu zawsze jest idealny moment na świętowanie i zabawę. Zaproście swoich gości do stołu wraz z zaproszeniami ślubnymi Glinianymi.