Górskie – Czarne zaproszenia ślubne z oryginalnym motywem górskim

FORMAT

125 x 175 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)
Możliwa zamiana uszlachetnienia na miedź lub srebro.

Cena

9,00 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszeń ślubnych Górskie

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.
W przypadku projektów z uszlachetnieniem (takich jak ten) niemożliwe jest pokrycie błyszczącą folią następujących produktów: planu stołów, etykiety na butelki, księgi Gości oraz magnesów.

Ze względu na użyty w projekcie papier jak i uszlachetnienie koszt dodatków wynosi 195% ceny podstawowej. (Nie dotyczy plakatu, księgi na płótnie, magnesów i wszelkich elementów, do których nie jest zastosowany papier oraz uszlachetnienie).
Alternatywnie możliwy jest poddruk granatowy na papierze kredowym, wtedy cena z uszlachetnieniem to 150% ceny podstawowej.

Dodatki weselne do zaproszenia ślubnego Górskie

Księga gości

gorskie_ksiegaGosci

Plan stołów

Plan stołów do zaproszenia ślubnego Górskie

Nietypowe zaproszenia ślubne – czarne

Mało kto, zapytany o to, jakich zaproszeń ślubnych szuka, odpowiada – czarne. Ale zaproszenia ślubne czarne potrafią wyglądać naprawdę niezwykle elegancko. To także gwarancja, że nasze zaproszenia ślubne będą wyróżniać się na tle innych. Jak otrzymać taki wyszukany efekt? Na przykład poprzez wybór zaproszeń ślubnych złoto-czarnych. Te dwa kolory bardzo się lubią i zestawione wspólnie gwarantują niezwykły efekt. 

Złota koperta – nadaje elegancji zaproszeniom ślubnym

Czarne zaproszenia ślubne Górskie sięgają po to kontrastowe zestawienie i łączą go z motywem gór. Brzmi na zbyt przekombinowane? Dzięki bardzo minimalistycznemu liternictwu i niezwykle oszczędnej grafice, ograniczonej właściwie do bardzo podstawowych ikon, całość prezentuje się niezwykle schludnie, dzięki czemu Górskie to minimalistyczne zaproszenia ślubne. Elegancką oprawę uzyskamy dzięki zastosowaniu złotej koperty dołączonej do zestawu.

Minimalistyczne zaproszenia ślubne z motywem gór – dla kogo?

Górskie to nietypowe zaproszenia ślubne – w końcu nawiązują do bardzo konkretnego hobby. Takie czarne zaproszenia na ślub z pewnością przypadną do gustu wszystkim, którzy uwielbiają górskie wędrówki. Ale nie tylko – zaproszenia ślubne góry w takim eleganckim wydaniu to świetna propozycja dla szukających zaproszeń ślubnych nietypowych, ale nadal stylowych. Ten efekt gwarantuje między innymi uszlachetnienie zaproszeń matową złotą folią, biały druk i wykorzystanie grubego czarnego papieru barwionego w masie. To produkt wysokiej jakości, wykonany z materiałów z wyższej półki i z troską o każdy detal.