Góry – romantyczne zaproszenia ślubne z motywem gór

FORMAT

147 x 147 mm + bilecik 100 x 100 mm

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki Góry

Księga gości

Plan stołów

Niebieskie zaproszenia ślubne z górami

Wiele osób marzy o wzięciu ślubu w pięknych okolicznościach przyrody – na tropikalnej plaży, leśnej polanie albo w cieniu szczytów gór. Kiedy to jednak niemożliwe, można mieć choć namiastkę tego, sięgając po nasze zaproszenia ślubne Góry – nie tylko dla fanów pieszych wędrówek pod górę.

Góry – zaproszenia ślubne to urocze zaproszenia ślubne z motywem gór. Składają się z dwóch dwustronnie zadrukowanych kart, z czego na jednej znajdują się informacje o przyszłych małżonkach, dacie i miejscu zaślubin, a druga służy jako RSVP. Zaproszenia ślubne Góry zdobi górski pejzaż, na który składają się nie tylko górskie szczyty, ale i zarysy drzew. Całość utrzymana jest w niebieskiej, chłodnej palecie barw, co nie znaczy, że zaproszeniom tym brakuje ciepła. Te zaproszenia ślubne niebieskie dodatkowo udekorowane są uroczymi rysunkami rzeki, namiotu, kampera czy łodzi  oraz fantazyjnym fontem. 

Góry i las – zaproszenia ślubne dla miłośników przyrody

Góry to nie tylko idealna propozycja dla osób szukających zaproszeń ślubnych z motywem gór, ale i dla tych, którzy poszukują zaproszeń ślubnych leśnych. Jak wspomnieliśmy, na zaproszeniach znajdziecie także zarysy rosnących na górskich zboczach drzew, które razem z samymi górami tworzą urzekający i niezwykle romantyczny widok.

Nietypowe romantyczne zaproszenia ślubne Góry – dla kogo?

Czy można stwierdzić, że Góry to nietypowe romantyczne zaproszenia ślubne? Jak najbardziej! Delikatne kolory, piękne widoki i najważniejszy dzień w życiu – czy może być coś jeszcze bardziej romantycznego?