Graficzne ze Zdjęciem. Minimalistyczne zaproszenia ślubne

FORMAT

118 x 168 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)
Zaproszenie nie jest uszlachetniane złotą folią (jest to jedynie imitacja kolorystyczna).

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Graficzne ze zdjęciem

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki weselne do projektu Graficzne ze zdjęciem

Księga gości

Księga Gości do projektu Graficzne ze zdjęciem

Plan stołów

Księga Gości do projektu Graficzne ze zdjęciem

Szaro-biało-złote zaproszenia ślubne w minimalistycznym stylu

Ciemny szary nie jest kolorem pierwszego wyboru jeśli chodzi o zaproszenia ślubne. A jednak trudno jest odmówić mu elegancji. Dlatego, jeśli tylko macie w sobie wystarczająco dużo odwagi, wybierzcie szare zaproszenia ślubne. Boicie się, że będą niewystarczająco romantyczne? Nie grozi wam to, jeśli zdecydujecie się na zaproszenia na ślub ze zdjęciem, jak na przykład zaproszenia ślubne Graficzne ze Zdjęciem.

Minimalistyczne zaproszenia ślubne Graficzne ze zdjęciem to połączenie trzech kolorów – ciemne szarego, bieli i przecinającego zaproszenia w połowie złota (imitacja kolorystyczna). To właśnie ono wydobywa z obu podstawowych barw elegancki charakter i nadaje całości projektu smaku. Wybrano prosty wersalikowy font w tych samych kolorach – szarym, białym i złotym. Dzięki temu całość jest spójna. Dzięki przełamaniu szarości bielą i złotem, nie mamy tutaj do czynienia z poczuciem, że zaproszenia są mroczne albo nieczytelne. Całe ciemno szare zaproszenia ślubne mogą oczywiście prezentować się również świetnie, ale jeśli nie chcecie tylko czarnych zaproszeń, ten kompromisowy projekt przypadnie wam do gustu.

Zaproszenia na ślub ze zdjęciem w surowym wydaniu

Aby zaproszenia w jakiś sposób udekorować, dodano do nich miejsce na wasze zdjęcie, które zostanie wydrukowane w czerni i bieli, dzięki czemu nie zaburzy kolorystyki projektu. Zaproszenia ślubne ze zdjęciem to świetny sposób na personalizację projektu. Dzięki zdjęciu możecie mieć pewność, że nikt nie będzie miał zaproszeń ślubnych identycznych jak wasze! Zaproszenia na ślub ze zdjęciem to również piękna pamiątka cudownych chwil. 

Ciemno szare zaproszenia ślubne dla odważnych

Jeśli nie boicie się niestandardowych propozycji i chcecie złamać typowo ślubną konwencję, szaro-złote zaproszenia ślubne to strzał w dziesiątkę. Szary jest zaskakujący i nadaje całości surowego, wręcz męskiego charakteru. Przełamanie całości bielą i złotem (imitacja kolorystyczna) podkreśla elegancki wymiar projektu. Natomiast dodanie do projektu waszego zdjęcia wyłoni z zaproszeń ich romantyczną stronę.