Harmonijka eko – eko zaproszenia ślubne w formie harmonijki

 

Zaproszenia ślubne Eko harmonijka na papierze kukurydzianym

FORMAT (mniejszy od pozostałych)

105 x 296 mm (składane do 105 x 74 mm) – prosimy o dokładne zwrócenie uwagi na mały format.

W komplecie koperta ekologiczna.

Cena

6,25 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.
W przypadku projektów drukowanych na papierze kukurydzianym (takich jak ten) niektóre dodatki niemożliwe są do realizacji na papierze ekologicznym: plan stołów, etykiety na butelki, księgi gości oraz magnesy – jest to jedynie imitacja papieru.

Eko harmonijka CC - dodatki na wesele

Księga gości

Eko harmonijka CC - księga Gości

Plan stołów

Eko harmonijka CC - plan stołów

Zaproszenia ślubne składane – zaskoczcie gości!

Szukacie czegoś oryginalnego? Nie jesteście fanami klasycznych zaproszeń ślubnych? Chcecie czegoś prostego, ale i z dystansem? Oto zaproszenia ślubne Harmonijka Eko – mają nietypową kolorystykę, format no i są eko! Bingo, właśnie znaleźliście swoje wymarzone zaproszenia ślubne!

Nie ważne, czy szukacie zaproszeń ślubnych boho, czy po prostu chcecie “czegoś innego”. Jeśli nie jesteście fanami klasycznych, ślubnych propozycji, sprawdźcie nasze zaproszenia ślubne w formie harmonijki, które już od momentu wyciągnięcia ich z koperty zaskoczą waszych gości. Wykonane na ekologicznych papierze, utrzymane w kolorystyce naturalnego, ekologicznego brązowego papieru, zaproszenia ślubne Harmonijka Eko to połączenie prostoty barw (brązowy papier + czarny font i dekoracje) i delikatnych elementów ozdobnych z finezyjną formą harmonijki. Zdecydowanym atutem jest z pewnością także materiał – ekologiczny papier to idealny wybór dla osób, które mają opory przed zamówieniem zaproszeń ślubnych z powodów troski o środowisko. Dzięki wyborowi papieru ekologicznego możecie mieć ciastko i zjeść ciastko!

Zaproszenia ślubne ekologiczne – to znaczy jakie?

Zaproszenia ślubne ekologiczne to takie, które zostały wykonane z odpowiedniego papieru, na przykład pochodzącego częściowo bądź w całości z recyklingu. Oprócz tego, że otrzymacie od nas zaproszenia ślubne na eko papierze, to w cenie dostaniecie także koperty z ekologicznego papieru, które będą idealnie pasować do zaproszeń – materiałem i kolorem.

Harmonijka Eko – idealna na rustykalne wesele

Zaproszenie ślubne ekologiczne jak nasza Harmonijka Eko to idealny wybór na wesele w stylu rustykalnym bądź retro. Jeśli zamiast marmurowej sali wolicie odnowioną stodołę, to zaproszenia ślubne Harmonijka Eko świetnie wpasuje się w te klimaty. Zaproszenia ślubne składane zaskakują formą, a dzięki wyborowi ekologicznego papieru sprawiają, że naszej planecie będzie choć trochę lżej.