Jemioła – świąteczne i minimalistyczne zaproszenia ślubne

FORMAT

Jedna dwustronna kartka 118 x 168
+ bilecik 118 x 84 mm

Cena

6,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Zaproszenia drukowane są na papierze kukurydzianym, który jest delikatnie kremowy i posiada w swojej strukturze miazgę owocową, która uwidacznia się ciemnymi plamkami.
Plamki na papierze oraz struktura nie jest widoczna w projektach wysyłanych do akceptacji.
Rozkład plamek nie jest równomierny i powtarzalny.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia ślubnego Jemioła

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Ze względu na użyty w projekcie papier koszt dodatków wynosi 150% ceny podstawowej. (Nie dotyczy plakatu, księgi na płótnie, magnesów i wszelkich elementów, do których nie jest zastosowany papier CRUSH CORN).

Jemioła2 - Dodatki weselne

Księga gości

Jemioła - Księga gości

Plan stołów

Jemioła - Plan stołów

Zaproszenia na ślub Jemioła – świąteczne i minimalistyczne

Jemioła to jeden z elementów najbardziej kojarzonych z okresem świątecznym, ten wyjątkowy symbol pięknie ozdabia białe zaproszenia ślubne. To idealny wybór dla Par Młodych, które powiedzą sobie “tak” zimową porą.

Miłość i pocałunki to pierwsze, co przywodzi myśl o jemiole. To właśnie dlatego jest ona świetną oprawą zaproszeń ślubnych w klimacie świąteczno-zimowym. Motyw roślinny z reguły występuje w rustykalnym i wiosennym anturażu, jednak zaproszenie ślubne Jemioła jest doskonałym potwierdzeniem na to, że równie świetnie ogrywa zimowe wydanie.

Świąteczne zaproszenia ślubne z motywem jemioły

Grudzień obfituje w kolory zieleni i czerwieni, takie też są nasze zaproszenia ślubne, a w połączeniu z białym tłem całość wykazuje się niewymuszoną elegancją. Wzór jemioły otula czerwony font i tworzy kompozycję, której charakter wpisze się w gust osób ceniących naturę oraz jej bogactwo.

Całości dopełnia dekoracja o rozmytym efekcie, imitująca obraz namalowany akwarelami. Dlatego też wzór jest niezwykle delikatny i subtelny, a przez to odnajdzie miejsce w sercu każdej romantycznej duszy.

Zimowe zaproszenia na ślub z gałązkami jemioły

Bogactwo zielonych odcieni i nutka czerwieni na białym zaproszeniu ślubnym Jemioła wydają się być wprost idealne na eleganckie przyjęcie weselne podczas zimowej aury. W tym projekcie każdy detal ma swoje uzasadnienie, ponieważ finalnie tworzy niepowtarzalny efekt. Ten urzekający motyw został wydrukowany na kukurydzianym papierze ekologicznym.

Mimo wszechobecnego chłodu, który panuje zimową porą, to taki dobór kolorystyczny z pewnością ogrzeje atmosferę. Jeżeli zimowa kompozycja w towarzystwie czerwonych owoców jemioły sprawia, że czujecie ten magiczny klimat to jest to właśnie idealny wzór zaproszeń ślubnych dla Was! Ale nie zapomnijcie wybrać również innych elementów, które będą idealną oprawą Waszego dnia ślubu – sprawdźcie nasze dodatki weselne!