Jesienne Kwiaty. Rustykalne zaproszenia ślubne żółte i bordowe

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Księga gości

Księga Gości do zaproszenia ślubnego Jesienne Kwiaty

Plan stołów

Zaproszenia ślubne z motywem wianku

Jesień to coraz popularniejszy czas na organizację ślubu i wesela – ciepły wrzesień i słoneczny październik kuszą złotem i czerwienią na drzewach. Dlatego jeśli szukacie jesiennych zaproszeń ślubnych, mamy idealną propozycję  – Jesienne kwiaty to zaproszenia ślubne bordowo-żółte, które sprawdzą się nie tylko jesienią.

Żółty nie jest najpopularniejszym kolorem zaproszeń ślubnych, a już tym bardziej żółty w połączeniu z innym, ciemniejszym kolorem. Dlatego zaproszenia ślubne żółte i bordowe Jesienne kwiaty trafią w gusta tych wybrednych, którzy szukają czegoś niestandardowego. Słoneczniki to kwiaty, które idealnie pasują na rustykalne wesele. W połączeniu z bordowymi kwiatami tworzą atmosferę upalnego, późnego lata, które powoli zaczyna już przechodzić w jesień. Jeśli szukacie zaproszeń ślubnych niosących ze sobą właśnie taką atmosferę, to Jesienne kwiaty są dla Was.

Zaproszenia ślubne w słoneczniki – oryginalne i piękne

Nie róże, nie piwonie, nie modna ostatnio gipsówka, a słoneczniki to prawdziwie rustykalne kwiaty. Zaproszenia ślubne ze słonecznikami pięknie komponować się będą z innymi dekoracjami utrzymanymi w żółciach, pomarańczach i czerwieniach, Słoneczniki idealnie dogadają się z typowo polnymi kwiatami. A jeśli motywem przewodnim Waszego wesela jest słonecznik we własnej osobie, to cóż, odpowiedź jest chyba oczywista. 

Kolorowe zaproszenia ślubne utrzymane w żółci i bordowym – nie tylko na jesień

Te rustykalne zaproszenia ślubne z motywem wianku na kremowym tle sprawdzą się oczywiście w charakterze zaproszeń ślubnych jesiennych, ale nie tylko – jeśli zależy Wam na zaproszeniach w ciepłej palecie barw, zaproszenia ślubne bordowo-żółte są idealne. 

Planując wesele z pewnością warto zwrócić uwagę na panujące trendy. Martha Stewart jest bezsprzecznie jedną z najbardziej wpływowych osób nie tylko w dziedzinie prowadzenia swojego domu, ale również w szeroko pojętym stylu życia. Tutaj znajdziecie jedną z jej wielu inspiracji jesiennych, które niewątpliwie trzeba zobaczyć przed organizacją uroczystości ślubnej.

Przede wszystkim należy jednak pamiętać, że to polska złota jesień dostarcza najwięcej pomysłów na dekoracje ślubne o tej porze roku. Podobnie jak w inspiracjach zagranicznych, królują tu ciepłe kolory i leśne motywy. Jednak niewątpliwie możemy zauważyć, że jesień to nie tylko piękne wiązanki kwiatowe, ale również panujący na dworze chłód. Pamiętajmy więc, że w związku z tym poza wystrojem sali, warto jest zadbać o ważne detale takie jak koce i parasole dla gości.