Jesienne róże – Akwarelowe zaproszenia ślubne z różami

FORMAT

Jedna dwustronna kartka 118 x 168
+ bilecik 118 x 84 mm

Cena

5,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia ślubnego Jesienne róże

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Jesienne róże Dodatki weselne

Księga gości

Jesienne róże Księga gości

Plan stołów

Jesienne róże Plan stołów

Jesienne zaproszenia ślubne kwiatowe – Jesienne Róże

Jesienne Róże to niezwykle urocze i delikatne zaproszenia ślubne z różami w jesiennej kolorystyce. Na kremowym, ciepłym tle umieściliśmy czerwone, różowe i herbaciane róże w towarzystwie liści w różnorodnych, jesiennych barwach – od zieleni przez żółty aż do czerwieni i brązów. Pastelowa, nieco przygaszona kolorystyka nadaje całości uroku i ciepła, a  delikatne cieniowanie przywodzi na myśl akwarele.

Jesienne zaproszenia ślubne to przede wszystkim wykorzystanie odpowiednich, ciepłych barw – pomarańczowego, żółtego i czerwonego. Nie inaczej jest w tym przypadku. Jednak aby nie przytłoczyć żywymi, energetycznymi barwami, zastosowaliśmy ich nieco przygaszone, pastelowe wersje. Dodało to całości uroku i delikatności, nie tracąc jednocześnie na pięknie i ciepłe kolorów. Motywem przewodnim uczyniliśmy róże, których wiele odmian kwitnie aż do późnej jesieni. Dzięki temu czerwieni i żółci liści odpowiada czerwień i żółć płatków kwiatów. Całość prezentuje się zarówno elegancko, jak i po prostu uroczo. 

Jesienna kolorystyka – żółty, pomarańcz, czerwień

Żółty, pomarańczowy i czerwony to mocne i wyraziste kolory. Dlatego projektując jesienne zaproszenia ślubne należy je odpowiednio potraktować, aby uzyskać odpowiedni efekt. Oprócz sięgnięcia po spokojniejsze odcienie tych kolorów, zestawiliśmy je także z eleganckim, kremowym tłem. 

Delikatne, pastelowe odcienie – jesień w romantycznym stylu

Jeśli szukacie zaproszeń ślubnych z różami albo innym motywem kwiatowym w jesiennej stylistyce, to Jesienne Róże będą strzałem w dziesiątkę. Piękne, delikatne kwiaty będą uroczym dodatkiem do pozostałych ślubnych dekoracji i wprowadzą waszych gości w nastrój pełen ciepła  – mimo niesprzyjającej czasem jesiennej aury.