Kwiaty bawełny – Biało-zielone zaproszenia ślubne z owocami bawełny

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Kwiaty bawełny

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Kwiaty bawełny Dodatki weselne

Księga gości

Kwiaty bawełny Księga gości

Plan stołów

Kwiaty bawełny Plan stołów

Delikatne zaproszenia ślubne w kolorach bieli, zieleni i brązu

Eleganckie, wyrafinowane, ale zawierające w sobie pewien pierwiastek dzikości – zaproszenia ślubne Kwiaty Bawełny to nieoczywista kompozycja owoców bawełny, listków eukaliptusa i delikatnych gałązek z drobnymi szyszkami i granatowymi kwiatami ostów. Obok takiego połączenia z pewnością nie można przejść obojętnie, więc jeśli szukacie zaproszeń ślubnych o nietypowym połączeniu kolorystycznym, to zaproszenia ślubne Kwiaty Bawełny są dla was.

Całość kompozycji roślinnej utrzymana jest w dość ciemnej, przygaszonej kolorystyce – ciemna zieleń listków przechodzi łagodnie w brąz zdrewniałych łodyg, idealnie komponując się z brązowymi łupinami okalającymi dojrzałe, otwarte owoce bawełny. Całość dopełniają ciemnoniebieskie kwiaty ostów, roślin nie kojarzonych co prawda ze ślubami, ale idealnie komponujących się z ciemnymi listkami eukaliptusa. Tak ciemna kolorystyka mogłaby nie wyglądać zbyt zachęcająco, gdyby nie spokojne tło – biel pozwala barwom w pełni zaprezentować swoje piękno, ale także nadaje całości eleganckiego, delikatnego wydźwięku. 

Nietypowy motyw kwiatowy – owoce bawełny

Te biało-zielone zaproszenia ślubne z liśćmi i gałązkami świetnie sprawdzą się jako zaproszenia ślubne na każdy rustykalny ślub. Jeśli planujecie uroczystość w otoczeniu polnych kwiatów albo innych naturalnych dekoracji, a jednocześnie szukacie delikatnych zaproszeń ślubnych w nieco mniej sztampowej kolorystyce, to nie mogliście trafić lepiej – zaproszenia ślubne Kwiaty Bawełny spełnią wasze oczekiwania.

Zaproszenia ślubne z gałązkami

Białe zaproszenia ślubne są zazwyczaj albo niezwykle eleganckie i wyszukane, idealne na uroczystość w bogato dekorowanej sali weselnej, albo też zachowują typowo romantyczny wydźwięk w połączeniu z pastelowymi barwami. Te kwadratowe zaproszenia ślubne dzięki wykorzystaniu ciemniejszych kolorów, jak ciemnozielony, granatowy i brąz uzyskują bardzo niejednoznaczny wydźwięk – są piękne, ale i nieokiełznane, delikatne, ale i dzikie. Idealne dla osób, które szukają alternatyw dla typowych zaproszeń ślubnych.