Kwiaty i miedź – delikatne zaproszenia ślubne z błyszczącą folią

Kwiaty i miedź z wklejką i kopertą

Wizualizacja projektu wklejki do koperty

Kwiaty i miedź Wklejki

FORMAT

110 x 150 mm + 110 x 75 mm

Cena

8,00 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.
W przypadku projektów z uszlachetnieniem (takich jak ten) niemożliwe jest pokrycie błyszczącą folią następujących produktów: planu stołów, etykiety na butelki, księgi gości oraz magnesów.

Dodatki Kwiaty i Miedź

Księga gości

Plan stołów

Plan Stołów Kwiaty i Miedź

Kwiatowe zaproszenia ślubne z motywem akwareli

Kwiaty i Miedź to niesamowicie delikatne zaproszenia ślubne, które łączą w sobie wiele, czasem zdawałoby się sprzecznych, elementów, które razem tworzą niezwykle spójną i eteryczną wręcz całość. 

Romantyczne zaproszenia ślubne Kwiaty i Miedź to projekt, który wychodzi o pastelowych barw – kremowego tła, pudrowego różu płatków kwiatów oraz przygaszonej zieleni liści. Całość jest nadzwyczaj spokojna i delikatna. Dodaliśmy do niej uroczy font stylizowany na ręczne pismo oraz… miedziane elementy pokryte uszlachetniającą folią, które mienią się w świetle. Brzmi zaskakująco? I tak jest! Te zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym łączą w sobie różnorodne trendy – są zarówno vintage i rustykalne, za sprawą kolorystyki i motywu kwiatowego, jak i nowoczesne, za sprawą miedzianych zdobień, także w formie rombu, który jest jednym z modniejszych trendów wśród geometrycznych zaproszeń ślubnych. Można by pomyśleć, że z takiego połączenia wyjdzie misz-masz, a jednak ostateczny rezultat jest zaskakująco spójny, a także niezwykle oryginalny przez swoją nieoczywistość.

Miedziane zaproszenia ślubne – niecodzienna dekoracja

Uszlachetniająca folia to popularny element dekoracyjny zaproszeń ślubnych – jednak zazwyczaj do czynienia mamy ze złotą bądź srebrną folią, rzadziej różową. Miedziany kolor nie jest zbyt często wykorzystywany, choć miedź, jak i złoto, kojarzone obecnie głównie z modnym mosiądzem, to jeden z silnych trendów projektowych ostatnich lat. Jeżeli już jest wykorzystywana, to takie miedziane zaproszenia ślubne są utrzymane w surowym, loftowym stylu. Ale te zaproszenia ślubne z motywem miedzi są zgoła inne – to ciekawe połączenie miedzi z pastelami i kwiatowymi motywami.

Romantyczne zaproszenia ślubne na romantyczny ślub

Nie da się ukryć, że te miedziane zaproszenia ślubne są niezwykle romantyczne, a wszystko za sprawą wykorzystania delikatnych, pastelowych barw i motywu kwiatowego. Dodatkowego efektu daje motyw rozmycia, jakby kwiaty namalowane były wodnymi farbami. Takie zaproszenia ślubne akwarele to idealna propozycja dla prawdziwych romantyków.