Kwiaty orchidei. Granatowo-różowe zaproszenia ślubne w stylu boho

Zaproszenia ślubne kwiatowe w granacie i różu

Kwiaty Orchidei to przepiękne kwiatowe zaproszenia ślubne w nietypowej, a przez to tak oryginalnej kolorystyce. To kwadratowe zaproszenia ślubne o kremowym tle, na którym królują kwiatowe kompozycje o egzotycznym rodowodzie, z kwiatami orchidei i trawą pampasową na czele. Rośliny utrzymane są w kolorystyce granatu, pudrowego różu oraz beżu. To prawdziwie zaproszenia ślubne boho. Całość organizują czarne geometryczne figury – sześciokąt z przodu zaproszenia i okręg wewnątrz. Ich kolor – czerń – nadaje całości elegancji i wysmakowania. W połączeniu z silnie widocznym granatem, tworzą ciekawy kontrapunkt dla pudrowego różu i beżu trawy pampasowej.  

Jeśli szukacie mniej typowych zaproszeń ślubnych granatowych (które niekoniecznie muszą być zimowe) albo zaproszeń ślubnych różowych (które niekoniecznie muszą być nad wyraz słodkie i jasne), to Kwiaty Orchidei powinny zaspokoić wasze gusta.

Boho zaproszenia ślubne z trawą pampasową i kwiatami orchidei

Jeżeli organizujecie uroczystość w stylu boho, to kwiatowe zaproszenia ślubne boho muszą być ich nieodłącznym elementem. Tego typu projekty odznaczają się wyborem egzotycznych roślin. W tym przypadku są to wspomniane orchidee i tak modna obecnie trawa pampasowa, ale także listki eukaliptusa. 

Kwiaty orchidei – połączenie boho i motywu geometrycznego

Kwiaty Orchidei to także ciekawa propozycja z gatunku zaproszeń ślubnych geometrycznych, które są jednocześnie zaproszeniami ślubnymi kwiatowymi. Ich nietypowość polega przede wszystkim na tym, że kolorem figur geometrycznych jest czerń, a nie jak to często ma miejsce złoto bądź srebro. Nadaje to całości nieco surowości i zaskakująco dobrze komponuje się z egzotyczną, kwiatową resztą.

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

CENY

20 – 50 sztuk: 4,75 zł
51 – 100 sztuk: 4,50 zł
powyżej 100 sztuk: 4,25 zł

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Kwiaty orchidei

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki weselne do projektu Kwiaty orchidei

Księga gości

Księga gości do projektu Kwiaty orchidei

Plan stołów

Plan stołów do projektu Kwiaty orchidei