Kwiaty orchidei. Granatowo-różowe zaproszenia ślubne w stylu boho

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Kwiaty orchidei

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki weselne do projektu Kwiaty orchidei

Księga gości

Księga gości do projektu Kwiaty orchidei

Plan stołów

Plan stołów do projektu Kwiaty orchidei

Zaproszenia ślubne kwiatowe w granacie i różu

Kwiaty Orchidei to przepiękne kwiatowe zaproszenia ślubne w nietypowej, a przez to tak oryginalnej kolorystyce. To kwadratowe zaproszenia ślubne o kremowym tle, na którym królują kwiatowe kompozycje o egzotycznym rodowodzie, z kwiatami orchidei i trawą pampasową na czele. Rośliny utrzymane są w kolorystyce granatu, pudrowego różu oraz beżu. To prawdziwie zaproszenia ślubne boho. Całość organizują czarne geometryczne figury – sześciokąt z przodu zaproszenia i okręg wewnątrz. Ich kolor – czerń – nadaje całości elegancji i wysmakowania. W połączeniu z silnie widocznym granatem, tworzą ciekawy kontrapunkt dla pudrowego różu i beżu trawy pampasowej.  

Jeśli szukacie mniej typowych zaproszeń ślubnych granatowych (które niekoniecznie muszą być zimowe) albo zaproszeń ślubnych różowych (które niekoniecznie muszą być nad wyraz słodkie i jasne), to Kwiaty Orchidei powinny zaspokoić wasze gusta.

Boho zaproszenia ślubne z trawą pampasową i kwiatami orchidei

Jeżeli organizujecie uroczystość w stylu boho, to kwiatowe zaproszenia ślubne boho muszą być ich nieodłącznym elementem. Tego typu projekty odznaczają się wyborem egzotycznych roślin. W tym przypadku są to wspomniane orchidee i tak modna obecnie trawa pampasowa, ale także listki eukaliptusa. 

Kwiaty orchidei – połączenie boho i motywu geometrycznego

Kwiaty Orchidei to także ciekawa propozycja z gatunku zaproszeń ślubnych geometrycznych, które są jednocześnie zaproszeniami ślubnymi kwiatowymi. Ich nietypowość polega przede wszystkim na tym, że kolorem figur geometrycznych jest czerń, a nie jak to często ma miejsce złoto bądź srebro. Nadaje to całości nieco surowości i zaskakująco dobrze komponuje się z egzotyczną, kwiatową resztą.