Kwiaty retro. Zaproszenia ślubne retro w złotej kopercie

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

(Możliwa zamiana uszlachetnienia na miedź lub srebro).

Cena

8,50 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do projektu Kwiaty retro

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.
W przypadku projektów z uszlachetnieniem (takich jak ten) niemożliwe jest pokrycie błyszczącą folią następujących produktów: planu stołów, etykiety na butelki, księgi Gości oraz magnesów.

Dodatki weselne do projektu Kwiaty retro

Księga gości

Plan stołów

Plan stołów do projektu Kwiaty retro

Złota koperta i delikatne wnętrze – zaproszenia ślubne Kwiaty Retro

Ślubne zaproszenia, tak, jak i inne kreatywne dziedziny, podlegają czasowym modom. Dla tych, którzy szukają czegoś spoza głównego nurtu, mamy kremowe zaproszenia ślubne w złotej kopercie utrzymane w stylu retro.

Zaproszenia ślubne kremowe to prawdziwa klasyka gatunku. Kemowy to uniwersalny i elegancki kolor, który bardzo chętnie wybierany jest jako baza dla ślubnej papeterii. Świetnie sprawdza się zarówno w wydaniu eleganckim, jak i glamour czy boho lub, jak w tym przypadku, retro. Zaproszenia ślubne Kwiaty Retro to połączenie kremowej bazy, szczegółowych grafik z kwiatami w roli głównej i prostej, złotej koperty. Choć niezwykle dokładne, kwiaty naszkicowane są jedynie z wykorzystaniem czarnego koloru, co nadaje całości pożądanego w tym przypadku retro charakteru. 

Zaproszenia ślubne kremowe – uniwersalne i eleganckie

Zaproszenia ślubne kremowe to zdecydowanie uniwersalny wybór. Jeśli nie wiemy jeszcze jak chcemy, aby nasza uroczystość wyglądała, możemy spokojnie na nie postawić. Świetnie sprawdzą się w każdym towarzystwie. Kremowe zaproszenia na ślub mogą wydawać się jednak dla niektórych zbyt oczywiste. Nie w tym przypadku! Te zaproszenia ślubne retro wyróżniają się przede wszystkim pięknym kwiatowym motywem, ale i kopertą. 

Zaproszenia ślubne w stylu retro – dla kogo?

Czy zaproszenia ślubne w stylu retro są tylko dla tych, którzy szykują się na wesela vintage? Niekoniecznie! Kwiaty Retro świetnie sprawdzą się jako zaproszenia ślubne ze złotym motywem (koperta). Ale nie tylko, przypadną do gustu osobom, które lubią po prostu eleganckie zaproszenia ślubne. Kwiaty, mocny akcent, także znajdzie swoich zwolenników. Retro zaproszenia na ślub świetnie sprawdzą się więc nie tylko na retro ślubie.