Kwitnące piwonie – Różowe zaproszenia ślubne

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)
Zaproszenie nie jest uszlachetniane złotą folią (jest to jedynie imitacja kolorystyczna).

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Kwitnące Piwonie Dodatki

Księga gości

Kwitnące Piwonie Księga Gości

Plan stołów

Kwitnące Piwonie Plan stołów

Biało-różowe zaproszenia ślubne kwiatowe Kwitnące Piwonie

Piwonie przybyły do nas ze Wschodniej Azji – Chin oraz Japonii – gdzie są symbolem dostatku, szczęścia, pomyślności i powodzenia. Czy można znaleźć lepszy zestaw życzeń dla każdej Młodej Pary? 

Wśród modnych ślubnych kwiatów jedną z ulubienic nieustannie jest piwonia. Oferuje ogromne, okazałe pąki w szerokiej gamie kolorystycznej. Kwitnie w maju i w czerwcu i przepięknie pachnie. Jeśli marzycie o piwoniach na waszym ślubie, ale jego termin nie wypada w żadnym z tych miesięcy, możecie sięgnąć po oferowaną przez nas alternatywę – kwiatowe zaproszenia ślubne Kwitnące Piwonie. Być może nie zapewnią one tego intensywnego zapachu kwiatów, ale nie można odmówić im uroku. Nasze kwiatowe zaproszenia ślubne w piwonie postanowiliśmy zachować w jasnej, biało-różowej kolorystyce. Białe tło pozwala w pełni docenić piękno głębokiej, wielowymiarowej kolorystyki różowych, kwitnących piwonii. Trzecim, dodatkowym kolorem jest złoto, które wykorzystaliśmy zarówno w formie dekoracji – chodzi o złote konfetti, które razem z kwiatowym pyłem okrasza całe zaproszenia – jak i przy fantazyjnym foncie. Te zaproszenia ślubne w różowe kwiaty z pewnością przyciągną uwagę gości i przypadną im do gustu.

Zaproszenie nie jest uszlachetniane złotą folią (jest to jedynie imitacja kolorystyczna).

Kwiatowe zaproszenia ślubne – piwonie nadal modne

Czy na kwiatowe zaproszenia ślubne w różowe piwonie powinni decydować się jedynie Ci, którzy także do dekoracji wybierają ten typ kwiatów? Oczywiście, że nie! Piwonie to z pewnością modne kwiaty, ale niejedyny wybór. Jeśli jednak chcecie zachować pewną spójność między ślubną papeterią a żywymi kwiatami i innymi dekoracjami, wybierzcie na wasz kolor przewodzi róż, złoto lub biel, a więc barwy obecne na zaproszeniach.

Zaproszenia ślubne w różowe kwiaty – dla kogo?

Zaproszenia ślubne różowe niektórzy mogą odebrać jako infantylne albo zbyt słodkie – nic z tych rzeczy! Po pierwsze, sam kolor nie może taki być, ważny jest raczej sposób jego wykorzystania. Tutaj różowe zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym zostały pięknie skomponowane z elegancką i spokojną bielą oraz luksusowym złotem, dzięki czemu całość jest wyważona, a sam róż może w pełni zaprezentować swoje wdzięki. A po drugie – nie ważne, co ktoś uważa za odpowiednie lub mniej odpowiednie na ślubnej papeterii – w wyborze kierujmy się własnym gustem i upodobaniami.