Kwitnące wrzosy – jesienne zaproszenia ślubne

Kwitnące wrzosy z wklejką i kopertą

Wizualizacja projektu wklejki do koperty

Kwitnące wrzosy Wklejki

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki Kwitnące Wrzosy

Księga gości

Plan stołów

Zaproszenia ślubne z wrzosami – piękne i delikatne

Bezkresne, fioletowe pola, rozciągające się aż po horyzont. W Szkocji zajmują aż ¼ powerzchni kraju, ale spotkasz je także w Polsce. Wrzosy – piękne, niskie rośliny o zazwyczaj fioletowy i różowych kwiatach występują w naszym kraju jako gatunek pospolity, choć ich urok pospolity z pewnością nie jest. My postanowiliśmy przenieść go na karty naszych zaproszeń ślubnych z motywem kwiatowym.

Kwitnące Wrzosy to czterostronicowe zaproszenie ślubne o białym, czystym tle, na którym umieściliśmy liczne kwiaty wrzosów w kolorze fioletu i różu w połączeniu z energetyczną, nasyconą zielenią. Wrzosy skupione są przede wszystkim przy krawędziach zaproszenia, stwarzając w środku przestrzeń dla tekstu zaproszenia, który także utrzymany jest w kolorach fioletu i zieleni. Całości dopełnia uroczy font, którym zapisaliśmy imiona narzeczonych i nagłówki.

Zaproszenia ślubne fioletowe – oryginalny pomysł

Choć róż jest niekwestionowanym królem weselnych sal i bukietów, to już nieco ciemniejszy fiolet jest zdecydowanie rzadziej spotykany, a przecież potrafi być równie delikatny i elegancki. Idealnie widać to na przykładzie zaproszeń ślubnych fioletowych Kwitnące Wrzosy. Romantyczną mieszankę różu i fioletu świetnie uzupełnia pełna energii zieleń, która całości nadaje lekkości.

Nieoczywiste zaproszenia ślubne kwiatowe – Kwitnące Wrzosy

Komu do gustu przypadną zaproszenia ślubne z wrzosami? Wielu osobom – tym, którzy szukają nieoczywistych zaproszeń ślubnych kwiatowych, jak i tym, którzy szukają zaproszeń ślubnych fioletowych. Fiolet to także świetny wybór na motyw przewodni ślubu odbywającego się późnym latem i jesienią.