Leśne rośliny. Zaproszenia ślubne z leśnymi roślinami

FORMAT

118 x 168 + bilecik 118 x 84 mm

Cena

5,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia ślubnego Leśne rośliny

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki weselne do projektu Leśne rośliny

Księga gości

Księga gości weselnych do projektu Leśne rośliny

Plan stołów

Plan rozsadzenia gości weselnych do projektu Leśne rośliny

Nietypowe zaproszenia ślubne brązowo-zielone

Delikatne kwiaty, różowe pąki, pastelowe kompozycje, srebrne i złote wykończenie – nie tym razem! Zaproszenia ślubne Leśne Rośliny to propozycja dla tych, którzy szukają alternatywy dla typowych eleganckich czy romantycznych zaproszeń i chcą zaskoczyć swoich gości pięknym i dzikim zarazem połączeniem surowej bieli z ciemną kompozycją roślin.

Jeśli od zawsze marzył wam się ślub na leśnej polanie, to teraz możecie przenieść atmosferę nieokiełznanej przyrody na kartkę, a dokładnie na wasze zaproszenia ślubne. Zielone liście, w tym eukaliptusa czy paproci, ciemnozielone igiełki sosny, brązowe gałązki z drobnymi szyszkami, dorodne owoce bawełny w ostatkami brązowych łupin, dostojne, dojrzałe nasiona lotosu – ta niespotykana mieszanka tworzy niecodzienną kompozycję typowo leśnych (paproć czy sosna) i nieco mniej oczywistych roślin (bawełna, lotos, eukaliptus). Choć całość jest utrzymana w ciemnej kolorystyce, co stanowi nietypowy wybór jak na zaproszenia ślubne, to białe tło wprowadza do projektu światło i nadaje całości bardziej delikatnego wydźwięku.

Zaproszenia ślubne leśne – liście, gałązki i nasiona lotosu

Zaproszenia ślubne z brązowymi elementami to dość niespotykany wybór, ale brąz w połączeniu z zielenią liści nie jest już tak zaskakujący. Jeśli dodamy do tego biel, otrzymamy dość eleganckie połączenie. Jeżeli wśród waszych dekoracji ślubnych nie brakuje naturalnego drewna, to możecie uczynić z niego motyw przewodni uroczystości, decydując się na zaproszenia ślubne Leśne Rośliny.

Biało-zielone zaproszenia ślubne na rustykalne wesele

Zaproszenia ślubne w gałązki, zielone liście i inne leśne elementy to idealny wybór na każdy ślub w stylu rustykalnym. Szukacie alternatywy dla kwiatowych zaproszeń ślubnych w jasnej kolorystyce i dość macie pasteli? Nie boicie się odważnych, ciemniejszych barw? Wybierzcie zaproszenia ślubne Leśne Rośliny.