Leśne – Brązowo-zielone zaproszenia ślubne

Zaproszenie Leśne

Wizualizacja projektu wklejki do koperty

Leśne wklejka do kopert

FORMAT

110 x 150 + bilecik 110 x 75 mm

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Leśne Dodatki Weselne

Księga gości

Leśne Księga Gości

Plan stołów

Ślub w lesie? Jak najbardziej! Zaproszenia ślubne leśne

Wesela w rustykalnym stylu od wielu sezonów nie tracą na popularności. Jeśli i Wam marzy się klimat rustykalnej uroczystości, wprowadźcie w niego swoich gości na wiele miesięcy przed samym ślubem za pomocą tych brązowo-zielonych zaproszeń ślubnych Leśnych. 

Brąz i zieleń nie są na pierwszy rzut oka typowo ślubnymi kolorami, ale jeśli pomyślimy o weselu rustykalnym, to są idealne. Styl ten bowiem cechuje nawiązanie do natury, a więc i naturalnej palety kolorystycznej. W dekoracjach często wykorzystuje się Zaproszenia ślubne z zielonymi liśćmi – modne i naturalne

Rustykalne zaproszenia ślubne leśne w brązowej kolorystyce to rzadkość na rynku zdominowanym przez kremowe, delikatne zaproszenia. Jeśli szukacie więc czegoś na wesele w lesie, na polanie bądź w stodole, to zaproszenia ślubne Leśne z zielonymi listkami wyglądać będą jak zaprojektowane specjalnie dla Was. 

Zaproszenia ślubne Leśne oferują także wyważony design. Dzięki rozbiciu całości na zaproszenie właściwe oraz bilecik z najważniejszymi informacjami (w formie ikon), Leśne zaproszenia ślubne są przejrzyste i czytelne. 

Rustykalne zaproszenia ślubne w brązie i zieleni

Wśród dekoracji z naturalnego drewna, mchu, liści paproci i pnącego się bluszczu – rustykalne zaproszenia ślubne Leśne będą idealnie komponować się z wizją Waszego rustykalnego wesela. Jeśli szukacie zaproszeń ślubnych brązowych i zielonych, to propozycja właśnie dla Was.