Lilie i kryształ – Biało-zielone zaproszenia ślubne wiosenne

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Lilie i kryształ

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Lilie i kryształ - Dodatki weselne

Księga gości

Lilie i kryształ - Księga gości

Plan stołów

Lilie i kryształ - Plan stołów

Wiosenne zaproszenia ślubne z liliami

Jak wyobrażacie sobie wiosnę? Świeże, zielone pąki na drzewach, rześki wiatr kołyszący młodymi gałązkami, kwitnące drzewa owocowe i piękne, wonne kwiaty w ogrodzie? A może tak, jak my widzimy to za pomocą projektu zaproszeń ślubnych Lilie i Kryształy?

Lilie i Kryształy to delikatne zaproszenia ślubne wiosenne z motywem kwiatowym lilii. Dominują tu trzy kolory – zieleń – w nieco jaśniejszej wersji tworzy tło, natomiast bardziej energetyczna została wykorzystana do stworzenia listków; biel i pomarańcz w formie kwiatów lilii. Całość ma niezwykle delikatny, wręcz zwiewny charakter – kwiaty lilii są smukłe i eleganckie i tworzą wraz z listkami wielorakie kompozycje – jedna z nich skoncentrowana jest wokół dekoracyjnej figury geometrycznej, czyli tytułowego kryształu. 

Delikatne zaproszenia ślubne kwiatowe

Te wiosenne zaproszenia ślubne biało-zielone to idealna propozycja dla par, które decydują się na ślub wczesną wiosną. Idealnie oddają ducha dopiero pączkującej, ale już pięknej przyrody. Wszystko dzięki zastosowaniu bardzo lekkiej palety kolorystycznej. A jeśli lilie są jednymi z kwiatów, które zamierzacie wykorzystać w dekoracjach, to zaproszenia ślubne Lilie i Kryształ wydają się być oczywistym wyborem.

Białe zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym

Zaproście swoich gości to krainy piękna, elegancji i delikatności za pomocą zaproszeń ślubnych Lilie i Kryształy. Bez względu na pogodę czy porę roku, te wiosenne zaproszenia ślubne przywołają wspomnienia ciepłych, słonecznych dni wiosny u każdego gościa. Jeśli zależy wam na tym naturalnym charakterze uroczystości, biało-zielone zaproszenia ślubne Lilie i Kryształ idealnie sprawdzą się w roli przyjemnego wstępu.