Magiczne – zaproszenia ślubne z gwiaździstym niebem

Wizualizacja projektu wklejki do koperty

Magiczne Wklejki

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki Magiczne

Księga gości

Magiczne Księga Gości

Plan stołów

Granatowe zaproszenia ślubne z gwiazdami

O dniu ślubu mówi się, że jest momentem magicznym. Dlatego przygotowaliśmy dla was równie magiczne zaproszenia ślubne, które idealnie oddają nastrój uroczystej podniosłości w luźnym stylu.

Magiczne są naprawdę magiczne – te zaproszenia ślubne tworzą wokół siebie atmosferę ciepłego, letniego wieczoru spędzanego na świętowaniu wspólnie z bliskimi tego specjalnego dla was dnia. Na niebieskim tle podziwiać możemy rozgwieżdżone niebo oraz światła lampek rozwieszonych na drzewie, które znajduje się zarówno na przedniej stronie, jak i wewnątrz zaproszenia. W środku i na tylnej okładce znajdziecie także latarenki, które dopełniają tego uroczego i magicznego widoku. W projekt wkomponowano również font wzorowany na odręcznym piśmie, dzięki czemu zaproszenia nabierają niezobowiązującego charakteru. Zaproście swoich gości do tego zaczarowanego świata pełnego radości i wzruszeń za pomocą zaproszeń ślubnych magicznych.

Niebieskie zaproszenia ślubne magiczne jak wasz dzień

Zaproszenia ślubne niebieskie to gratka dla fanów mniej typowych rozwiązań, tym bardziej, że kolor niebieski może występować pod różnymi postaciami – od pastelowych błękitów, przez nasycone tony, aż po ciemne granaty. Do stworzenia tych zaproszeń ślubnych w gwiazdy wykorzystaliśmy wszystkie odcienie nocnego nieba, aby jeszcze lepiej oddać efekt magicznego wieczoru spędzanego na świeżym powietrzu, pod czujnym okiem rozgwieżdżonego nieba i światła lampek.

Zaproszenia ślubne niebieskie – dla kogo?

Zaproszenia ślubne granatowe i niebieskie to z pewnością idealny wybór dla osób lubiących chłodne barwy. Ale choć niebieski z definicji jest właśnie chłodnym kolorem, to nasz projekt zaproszeń ślubnych z gwiaździstym niebem sprawia, że w sercach od razu pojawia się uczucie przyjemnego ciepła. Jeśli patrząc na nasze zaproszenia ślubne magiczne czujecie, że chcielibyście tam być i stanowić część tego uroczego obrazka, nie wahajcie się ani chwili – to wasze zaproszenia ślubne