Malarskie – nowoczesne zaproszenia ślubne w kolorze czerwieni i pomarańczy

FORMAT

Jedna dwustronna kartka 118 x 168
+ bilecik 118 x 84 mm
Zaproszenie nie jest uszlachetniane złotą folią (jest to jedynie imitacja kolorystyczna).

Cena

5,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia ślubnego Malarskie

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki weselne do zaproszenia Malarskie

Księga gości

Księga gości weselnych do zaproszenia Malarskie

Plan stołów

Plan stołów weselnych do zaproszenia Malarskie

Czerwone zaproszenia ślubne z pastelowym akcentem

Malarskie są dokładnie takie, jak opisuje je ich nazwa – jakby właśnie przed chwilą wyszły spod ręki zdolnego artysty. Nieregularne owale o zróżnicowanych tonacjach przypominają akwarelowe plamy, tyle że o znacznie głębszej, bardziej nasyconej barwie. Luksusowego charakteru nadają całości złote akcenty (imitacja kolorystyczna).  

Malarskie to piękne, nowoczesne zaproszenia ślubne o ciepłej kolorystyce i organicznych kształtach. Nieregularne plamy o czerwonym i pomarańczowym kolorze cieszą oko głęboką, bogatą barwą. Towarzyszą im podobne plamy w jasnej, pudrowo różowej kolorystyce oraz kremowe tło, które nieco uspokajają całość. Natomiast elegancji i luksusowego charakteru nadają całemu projektowi złote akcenty (imitacja). Jeśli więc interesują was nietypowe zaproszenia ślubne czerwone lub pomarańczowe, to Malarskie będą strzałem w dziesiątkę. Sprawdzą się przede wszystkim jako zaproszenia na ślub latem lub jesienią, ale tak naprawdę będziecie w stanie cieszyć się ich urokiem o każdej porze roku

Nowoczesne zaproszenia ślubne pomarańczowe

Zaproszenia ślubne pomarańczowe nie są najpopularniejszym wyborem – pomarańczowy nie jest typowym ślubnym kolorem, raczej funkcjonuje w formie dodatku, a i sam wybór jest mniejszy niż w przypadku innych barw, jak róż czy biel. Dlatego jeśli jesteście fanami tego koloru i szukacie czegoś z pomarańczowym, Malarskie będą strzałem w dziesiątkę. To idealny przykład na to, jak zaproszenia na ślub pomarańczowe mogą być gustowne, modne i luksusowe. 

Zaproszenia z imitacją złotego akcentu w nowoczesnym wydaniu

Malarskie to idealne nowoczesne zaproszenia ślubne ze złotym motywem dla osób, które uwielbiają współczesny design, interesują się najnowszymi trendami i nie boją się niestandardowych wyborów. Jeśli szukacie ciekawej alternatywy dla typowych zaproszeń ślubnych, czerwone zaproszenia ślubne Malarskie są dla was.