Malowane róże – Romantyczne zaproszenia ślubne

Malowane róże z wklejką

Malowane róże

Malowane Róże

Wizualizacja projektu wklejki do koperty

Malowane Róże Wklejka do koperty

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Księga gości

Plan stołów

Malowane Róże Plan stołów

Delikatne zaproszenia ślubne w róże

Szukacie klasycznej ślubnej papeterii w delikatnych, pastelowych kolorach? Cenicie sobie tradycję w delikatnym, romantycznym wydaniu? Lubicie gustowne, kwiatowe projekty? Białe zaproszenia ślubne Malowane Róże są dla was!

Malowane Róże to delikatne zaproszenia ślubne z różami. To rozkładane, kwadratowe zaproszenia zadrukowane dwustronnie. Na białym tle nadrukowane są piękne, jakby malowane akwarelami róże w jasnych, przygaszonych kolorach – beżach, jasnych brązach i błękitach. Dodatkowo kwiaty na zewnątrz i wewnątrz zaproszenia uporządkowane są w ramach delikatnego czworoboku. Całości dopełnia font wzorowany na odręczne pismo, którym zapisane są imiona nowożeńców oraz drugi, prosty i klasyczny, którym zapisana jest pozostała treść zaproszenia. Te romantyczne zaproszenia ślubne to idealny przykład ponadczasowego uroku klasyki, która sprawdzi się w każdej sytuacji i przetrwa próbę czasu. Delikatne, jasne kolory to uniwersalna paleta, do której pasują najróżniejsze dodatki i barwy.

Pastelowe zaproszenia ślubne w klasycznej odsłonie

Pastelowe zaproszenia ślubne wcale nie są nudne! Ich delikatność nie wyklucza uroku, ale i charakteru. Biel świetnie komponuje się zarówno z ciepłymi beżami, jak i chłodnym błękitem. Brąz i niebieski nie są najbardziej oczywistymi ze ślubnych barw, ale sięgając po odpowiednie odcienie, można wydobyć zarówno ich delikatność, jak i szyk.

Białe zaproszenia na ślub – dla kogo?

Nie zmienia to faktu, że dominującym kolorem zaproszeń Malowane Róże jest biel. Zaproszenia ślubne białe to dobry wybór dla osób, które nie chcą albo nie potrafią jeszcze na tym etapie przygotowań wybrać przewodniego akcentu kolorystycznego. To w końcu idealny wybór dla tych, którzy… wybierają biel, z całą jej delikatnością i romantycznością, ale i klasycznym, ponadczasowym dźwiękiem.