Marsala – Bordowe zaproszenia ślubne

FORMAT

110 x 150 + bilecik 110 x 75 mm

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki Marsala

Księga gości

Plan stołów

Plan Gości Marsala

Burgundowe zaproszenia ślubne z czerwonymi kwiatami

Eleganckie i z charakterem – takie są bordowe zaproszenia ślubne Marsala utrzymane w ciemniejszych odcieniach czerwieni. Jeśli kochacie ognistą czerwień, sprawdźcie nasze gustowne zaproszenia w barwach bordowego, burgundowego i marsali właśnie.

Zaproszenia ślubne Marsala składają się z dwóch osobnych, dwustronnie zadrukowanych bilecików, z czego jedna strona jest zdecydowanie spokojniejsza, a druga bardziej energetyczna. Na stronie z białym tłem znajdziemy wszystkie niezbędne informacje zapisane uroczym, ale wciąż czytelnym fontem oraz kilka pięknych, okazałych kwiatowych pąków w kolorach czerwieni i pudrowego różu. Całość dopełnia piękna, elegancka wstążka. O wiele więcej dzieje się po drugiej stronie bilecików. Utrzymane w zdecydowanie ciemniejszej tonacji, wcale nie wydają się ponure, a wręcz przeciwnie. Na ciemnoczerwonym tle stworzyliśmy kompozycję z kwiatów w kolorze marsali, burgundu i bordo. Te zaproszenia ślubne w czerwone kwiaty to niezwykle wytworna i klasyczna propozycja z pazurem, idealna dla osób szukających kwiatowych zaproszeń ślubnych w mniej oczywistej kolorystyce. 

Zaproszenia ślubne bordowe, burgundowe i marsala – z czym łączyć te kolory?

Marsala, burgund i bordo to ciemniejsze odcienie czerwieni. Zaproszenia ślubne bordowe i burgundowe są niezwykle eleganckie. Niektórym mogą te kolory wydać się zbyt ciemne. Z czym je łączyć, aby ożywić całość i wydobyć piękno takich burgundowych zaproszeń ślubnych? Do tych odcieni pasować będą zarówno chłodne szarości i pudrowe róże (jak zrobiliśmy to my), jak i ciepłe zgaszone żółcie, jasne zielenie i beże. 

Czerwone zaproszenia ślubne Marsala – dla kogo?

Zaproszenia ślubne burgundowe i w innych odcieniach czerwieni idealnie sprawdzą się u osób, które nie boją się ciemniejszych barw i potrafią docenić ich klasyczne piękno. Czerwone zaproszenia ślubne to także idealna propozycja dla par, która uwielbia energię i nieposkromiony charakter tego koloru.