Miedziana jesień – jesienne zaproszenia ślubne z motywem miedzi

Wizualizacja projektu wklejki do koperty

Wklejka Miedziana Jesień

FORMAT

110 x 150 mm

Cena

5,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.
W przypadku projektów z uszlachetnieniem (takich jak ten) niemożliwe jest pokrycie błyszczącą folią następujących produktów: planu stołów, etykiety na butelki, księgi Gości oraz magnesów.

Dodatki Miedziana Jesień

Księga gości

Plan stołów

Miedziane zaproszenia ślubne leśne – poczuj magię jesiennego lasu

Miedziane zaproszenia ślubne to idealna propozycja dla osób, które szukają zaproszeń na ślub jesienią. Miedź cudownie błyszczy, łącząc w sobie ciepło polskiej, złotej jesieni i wspomnienie odchodzącego już lata.

Zaproszenia ślubne z motywem miedzianym to ciekawa propozycja dla szukających zaproszeń w ciepłej palecie barw. Taka jest Miedziana Jesień. Projekt składa się z subtelnej i delikatnej grafiki przedstawiającej zarys lasu. Ten akwarelowy pejzaż rozmywa się, pozwalając ciepłym tonacjom brązów, beży, kremów i odcieni piaskowych przenikać się i tworzyć cudowną kompozycję jesiennego lasu. Ale chociaż to bez wątpienia zaproszenia ślubne leśne, Miedzianej Jesieni bliżej do klasycznej elegancji niż klimatów rustykalnych. Wszystko za sprawą odpowiednio dobranego fontu i oczywiście zastosowaniu uszlachetniającej błyszczącej folii.

Eleganckie zaproszenia ślubne brązowe

Zaproszenia ślubne brązowe potrafią być eleganckie, co udowadniają nasze zaproszenia Miedziana Jesień. Połączenie brązów z delikatnymi beżami i kremami oraz uszlachetniającą błyszczącą folią w kolorze miedzi sprawia, że całość urzeka ciepłą estetyką. Połączenia barw są jednocześnie subtelne i delikatne, jak i nie pozbawione wytwornego stylu, który dopełnia klasyczny font, nadający całości niezwykłej gustowności.

Zaproszenia ślubne jesienne – szeroki wybór Ślub i Papier

Jeśli szukacie zaproszeń ślubnych jesiennych, które zamiast w klimaty rustykalne czy boho odbijają w stronę klasycznej elegancji, Miedziana Jesień jest dla was. Delikatny, akwarelowy pejzaż oraz ciepła, uniwersalna paleta barw nadają całości subtelności i łagodności. Miedziane elementy wynoszą ten projekt na kolejny poziom elegancji. Jeśli tak właśnie wyobrażaliście sobie waszą uroczystość – jako jednocześnie elegancką i subtelną – to sięgnijcie po te zaproszenia ślubne jesienne.