Minimalistyczne złote. Eleganckie biało-złote zaproszenia w złotej kopercie

FORMAT

125 x 175 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)
(Możliwa zamiana uszlachetnienia na miedź lub srebro, wraz z odpowiednią miedzianą lub srebrną kopertą).

Cena

7,50 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.
W przypadku projektów z uszlachetnieniem (takich jak ten) niemożliwe jest pokrycie błyszczącą folią następujących produktów: planu stołów, etykiety na butelki, księgi Gości oraz magnesów.

Dodatki weselne do zaproszenia ślubnego Minimalistyczne złote

Księga gości

Księga Gości do zaproszenia ślubnego Minimalistyczne złote

Plan stołów

Plan stołów do zaproszenia ślubnego Minimalistyczne złote

Organizując wesele z pewnością warto zwrócić uwagę na panujące trendy. Różnorodność rozwiązań, łączenia fontów i grafik to nie lada wyzwanie, by stworzyć minimalistyczne złote dekoracje i zaproszenia.

Ponadto jeżeli są Państwo zainteresowani innymi naszymi zaproszeniami, w których użyliśmy błyszczących folii, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi projektami zaproszeń ślubnych z tej kategorii.

Minimalistyczne zaproszenia o gustownym charakterze

Wśród licznych trendów, bogatych zdobień i zmyślnych grafik, czasem to, czego szukamy, to prostota. Eleganckie zaproszenia ślubne Minimalistyczne Złote to kwintesencja klasyki. Są absolutnie uniwersalne, absolutnie nie nijakie. W czym tkwi piękno tych minimalistycznych zaproszeń ślubnych?

Który kolor jako pierwszy kojarzy nam się ze ślubem? To oczywiście biel, która sugeruje niewinność i czystość przyszłych małżonków. Biała suknia i welon, ale także dekoracje czy białe kwiaty – biel zdecydowanie króluje podczas uroczystości, dopełniona przez inne kolory. Dlatego też tak dobrym dodatkiem będą białe zaproszenia ślubne. Biel w wydaniu eleganckich zaproszeń ślubnych Minimalistyczne Złote wcale nie jest nudna – wyszukane liternictwo pokryte złotą farbą oraz prostokątny obrys wykorzystują pełnię obszaru, a jednocześnie nie dominują projektu. 

Białe zaproszenia o złotym wykończeniu

Całość dopełnia złota koperta, którą można zamknąć za pomocą lakowania. Tak przygotowane biało-złote zaproszenia zrobią na waszych gościach jeszcze większe wrażenie. Choć proste w formie, wykorzystany kolor winduje całość na nowy poziom.

Biel i złoto – ponadczasowe połączenie

Biało-złote zaproszenia ślubne w tak eleganckim wydaniu to coś, na co powinny zdecydować się osoby organizujące wyszukane przyjęcia. Jeśli planujecie wesele w zabytkowym dworku albo pałacyku, będzie to strzał w dziesiątkę. Ale biel i złoto to bardzo klasyczne i uniwersalne połączenie. Białe zaproszenia na ślub sprawdzą się praktycznie zawsze, zwłaszcza w towarzystwie gustownego, luksusowego złota.