Minimalistyczne złote

Minimalistyczne złote zaproszenie ślubne wykonaliśmy w technice złocenia błyszczącą folią. Zarówno na awersie jak i na rewersie gustowną białą kartę ozdobiliśmy delikatnymi liniami. Tym samym użyliśmy lekkich i wytwornych fontów, które nadają uroku i luksusu. Ponadto proponujemy łączyć minimalistyczne złote motywy zaproszenia z kopertą w kolorze ciemnego złota.

Takie kontrastowe zestawienie to doskonałe rozwiązanie dla par chcących podkreślić wysmakowane poczucie estetyki. Bez wątpienia dobrze zaprojektowane minimalistyczne złote liternictwo oraz stonowany charakter kryją w sobie dyskretną elegancję.

FORMAT

125 x 175 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)
W komplecie koperta w kolorze złotym. (Możliwa zamiana uszlachetnienia na miedź lub srebro, wraz z odpowiednią miedzianą lub srebrną kopertą).

CENY

30 – 50 sztuk: 7,75 zł
51 – 100 sztuk: 7,50 zł
powyżej 100 sztuk: 7,25 zł

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.
W przypadku projektów z uszlachetnieniem (takich jak ten) niemożliwe jest pokrycie błyszczącą folią następujących produktów: planu stołów, etykiety na butelki, księgi Gości oraz magnesów.

Dodatki weselne do zaproszenia ślubnego Minimalistyczne złote

Księga gości

Księga Gości do zaproszenia ślubnego Minimalistyczne złote

Plan stołów

Plan stołów do zaproszenia ślubnego Minimalistyczne złote

Organizując wesele z pewnością warto zwrócić uwagę na panujące trendy. Różnorodność rozwiązań, łączenia fontów i grafik to nie lada wyzwanie, by stworzyć minimalistyczne złote dekoracje i zaproszenia.

Ponadto jeżeli są Państwo zainteresowani innymi naszymi zaproszeniami, w których użyliśmy błyszczących folii, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi projektami zaproszeń ślubnych z tej kategorii.