Minimalistyczne zaproszenia ślubne w szarej kopercie

FORMAT

1 dwustronnie zadrukowana kartka 118 x 168 + bilecik 118 x 84 mm

Cena

6,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Zaproszenia drukowane są na papierze kukurydzianym, który jest delikatnie kremowy i posiada w swojej strukturze miazgę owocową, która uwidacznia się ciemnymi plamkami.
Plamki na papierze oraz struktura nie jest widoczna w projektach wysyłanych do akceptacji.
Rozkład plamek nie jest równomierny i powtarzalny.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Minimalistyczne

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Ze względu na użyty w projekcie papier koszt dodatków wynosi 150% ceny podstawowej. (Nie dotyczy plakatu, księgi na płótnie, magnesów i wszelkich elementów, do których nie jest zastosowany papier CRUSH CORN).

Dodatki weselne do projektu Minimalistyczne

Księga gości

Księga gości do zaproszenia Minimalistyczne

Plan stołów

Plan stołów do zaproszenia Minimalistyczne

Ekologiczne zaproszenia ślubne w minimalistycznym wydaniu na papierze kukurydzianym

Minimalistyczne – tak właśnie nazywają się te zaproszenia ślubne. Ale to nie jedyna ich cecha. Niezwykle eleganckie i wyszukane, inne niż cała reszta, a zarazem delikatne i skromne – zaproszenia ślubne, które zawsze będą prezentować się bezbłędnie.

Te ekologiczne zaproszenia ślubne to kwintesencja minimalizmu, ale i wyrobionego gustu. Gruby, ekologiczny papier (kukurydziany), prosty font połączony z odręcznym pismem i szara koperta. Oto przepis na ponadczasowy projekt, który zawsze się obroni. Ekologiczne zaproszenia na ślub Minimalistyczne to przykład na to, że nie trzeba podążać za modami i trendami, aby prezentować się po prostu dobrze. To także dowód na to, że luksus wcale nie jest przepychem, ale świadomym jego brakiem. Te eleganckie zaproszenia ślubne efekt osiągają nie przez liczne zdobienia czy intensywne kolory, ale niezwykle precyzyjny i przemyślany projekt oraz materiały wysokiej jakości. Barwy – delikatnie kremowy i popiel – są odpowiednio stonowane i prezentują się niezwykle szykownie.

Delikatne zaproszenia ślubne o wyszukanym charakterze

Minimalistyczne zaproszenia ślubne ekologiczne to dobry wybór także dla tych, którzy szukają skromnych lub delikatnych zaproszeń ślubnych. Takie ekologiczne zaproszenia na ślub są dość uniwersalne.

Minimalistyczne zaproszenia ślubne – dla kogo?

Ekologiczne zaproszenia ślubne w szarej kopercie przypadną do gustu przede wszystkim tym, którzy cenią sobie prostotę, przemyślany design, ponadczasowe połączenia kolorystyczne i luksusowe wykończenie.